iOS 14.4 a iPadOS 14.4

Testovanie nekončí ani tesne pred Vianocami. Dva dni po vydaní aktualizácií iOS 14.3 a iPadOS 14.3, ktoré priniesli službu Apple Fitness+, podporu pre slúchadlá AirPods Max, fotenie v ProRaw (iPhone 12) a mnoho iného, prichádza iOS 14.4 a iPadOS 14.4 v prvej vývojárskej beta verzií.

Pokiaľ patríte to developerského programu technologického giganta, aktualizácie si môžete nainštalovať už dnes, a to prostredníctvom Apple Developer Center alebo cez správny vývojársky profil.

Zatiaľ nie je jasné, čo iOS 14.4 a iPadOS 14.4 prinášajú. Samotné beta verzie sú v tejto chvíli k dispozícii len niekoľko minút. Predpokladá sa ale, že tu Apple opravilo ďalšie chyby, vylepšilo výkon a taktiež výdrž batérie.

Presnejšie informácie budeme mať až počas zajtrajšieho dňa, keď si vývojári vyskúšajú updatované systémy. Je možné, že sa dočkáme aj nejakej novej funkcie, no nechceme predbiehať. Predsa len je to spoločnosť Apple, ktorej kroky bývajú dosť nepredvídateľné.

Ak sa radíte do vývojárskeho programu spoločnosti Apple, alebo iOS 14.4 (prípadne iPadOS 14.4) testujete iným spôsobom, napíšte nám do komentára, ako vám aktualizácia funguje a či ste s ňou spokojní. Budeme radi za každý váš názor a postreh.

Prečítajte si tiež  WhatsApp dostal veľkú aktualizáciu - jej súčasťou sú aj prepracované miznúce správy!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.