AirPods Max prepojené s iPhonom cez kábel

Hoci tento produkt stojí v oficiálnom predaji 629€, v balení nenájdete ani len napájací adaptér. Apple bolo veľmi skromné a používateľovi poskytuje iba návody a USB-C lightning kábel. S týmto príslušenstvom AirPods Max ľahko nabijete, no veľmi ťažko pripojíte k iPhonu. Na to potrebujete ďalšie káble.

Samozrejme, pokiaľ ich máte doma, nič nemusíte dokupovať. Minimálne jeden z nich bol donedávna v krabici každého nového iPhonu. Áno, hovoríme o redukcií spájajúcej 3,5mm jack s koncovkou lightning. V samostatnom predaji vás vyjde na 10€, čo nie je práve najmenej. Stále je to ale tá príjemnejšia položka.

Oveľa drahším bude „Lightning to 3.5 mm Audio kábel“, ktorý sa v štandarde nedodával ku žiadnemu výrobku. Jedná sa o dodatočné príslušenstvo, ktoré využívajú predovšetkým profesionáli.

Apple ho predáva za sumu 39€, čo je spolu s 10€ redukciou 49€. Prirátajme 629€ za AirPods Max a máme 678€. Vedeli ste, že na tejto sume štartuje iPhone 11 (64GB)?

Hoci niektoré média za tieto „spôsoby“ zosmiešňujú Apple, z nášho pohľadu sa nie je nad čím rozhorčovať. Slúchadlá AirPods majú už vo svojom názve náznak, že sú bezdrôtové a žiadne káble ku ním netreba.

Na jedno nabitie vydržia až 20h a aj prostredníctvom technológie Bluetooth poskytnú špičkovú kvalitu prehrávania. Ťažko teda povedať, na čo by niekto potreboval prepájať AirPods Max s iPhonom pomocou kábla. Ak si však média potrebovali kopnúť do Apple, určite sa im to podarilo. Aký máte názor vy? Napíšte nám do komentára.

Prečítajte si tiež  Black Friday pre všetky AirPods: Ziskajte jednotlivé modely v zľavách za najlepšie ceny na Slovensku
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.