AirPods Max prepojené s iPhonom cez kábel

Hoci tento produkt stojí v oficiálnom predaji 629€, v balení nenájdete ani len napájací adaptér. Apple bolo veľmi skromné a používateľovi poskytuje iba návody a USB-C lightning kábel. S týmto príslušenstvom AirPods Max ľahko nabijete, no veľmi ťažko pripojíte k iPhonu. Na to potrebujete ďalšie káble.

Samozrejme, pokiaľ ich máte doma, nič nemusíte dokupovať. Minimálne jeden z nich bol donedávna v krabici každého nového iPhonu. Áno, hovoríme o redukcií spájajúcej 3,5mm jack s koncovkou lightning. V samostatnom predaji vás vyjde na 10€, čo nie je práve najmenej. Stále je to ale tá príjemnejšia položka.

- Reklama -

Oveľa drahším bude „Lightning to 3.5 mm Audio kábel“, ktorý sa v štandarde nedodával ku žiadnemu výrobku. Jedná sa o dodatočné príslušenstvo, ktoré využívajú predovšetkým profesionáli.

Apple ho predáva za sumu 39€, čo je spolu s 10€ redukciou 49€. Prirátajme 629€ za AirPods Max a máme 678€. Vedeli ste, že na tejto sume štartuje iPhone 11 (64GB)?

Hoci niektoré média za tieto „spôsoby“ zosmiešňujú Apple, z nášho pohľadu sa nie je nad čím rozhorčovať. Slúchadlá AirPods majú už vo svojom názve náznak, že sú bezdrôtové a žiadne káble ku ním netreba.

Na jedno nabitie vydržia až 20h a aj prostredníctvom technológie Bluetooth poskytnú špičkovú kvalitu prehrávania. Ťažko teda povedať, na čo by niekto potreboval prepájať AirPods Max s iPhonom pomocou kábla. Ak si však média potrebovali kopnúť do Apple, určite sa im to podarilo. Aký máte názor vy? Napíšte nám do komentára.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.