Apple už o pár hodín prinesie na trh úplne nový iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Okrem iného by sme sa mohli dočkať aj hodiniek Apple Watch Series 5 či šiestej generácie Apple TV. Teraz Apple vyplo Apple Store. Aktualizuje ho.

Apple vyplo Apple Store. Aktualizuje ho s novým iPhonom 11 a ďalšími produktmi.

Jablková spoločnosť oficiálne vypla svoj online obchod. Robí to tak vždy pokiaľ sa chystá predstaviť nové zariadenia. Na bežnú stránku apple.com sa samozrejme stále dostanete. Akonáhle ale budete chcieť niečo zakúpiť (musíte si otvoriť jednotlivé produkty), objaví sa na obrazovke “Be right back”.

Dôvod je samozrejme jasný. Tak ako každý rok, aj dnes chce mať Apple všetko pod kontrolou a nové produkty chce nahrať do obchodu včas. Akonáhle ich predstaví, budete si môcť otvoriť stránky Apple a prečítať si o všetkých inováciách ako aj skontrolovať ich ceny a dostupnosť.

Zaujímavé je ale to, ako skoro firma tento obchod vypla. Zvyčajne tento prechod zvláda počas Keynote. Dokonca aj bez toho aby ho odstavila. Pravdepodobne to ale svoj dôvod má. Nakoľko sa už niekoľko krát stalo, že kompetentní urobili chybu a šikovní vývojári stiahli zo stránok ešte tesne pred predstavením zverejniť viacej informácii akoby možno vo firme chceli. Apple sa potrebuje vyhnúť všetkým problémom do poslednej chvíle. Aj preto obchod preventívne vyplo a možno práve prebieha jeho aktualizácia, ktorá bude dostupná až niekedy po 19:00.

- Reklama -
Apple vyplo Apple Store. Aktualizuje ho s novým iPhonom 11 a ďalšími produktmi. – svetapple.sk
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here