Bill Lawrence, hlavný scenárista Teda Lassa prezradil, že prvé reklamné predmety sa začnú predávať už koncom tohto mesiaca. Bude to akurát včas pred premiérou druhej sezóny, ktorá je naplánovaná na 23. júla 2021.

Zatiaľ však nie je jasné, o aké oblečenie či predmety pôjde.

Ted LassoTaktiež sme sa dozvedeli, že na dresy Richmondu si budeme musieť počkať o niečo dlhšie. Lawrence uviedol, že oficiálne dresy Premier Leque prídu v septembri spoločne s finále druhej sezóny.

V súčastnosti sa predpokladá, že Ted Lasso bude mať celkovo tri série.

Jedným z dôvodom, prečo oficiálny merch prichádza tak neskoro je skutočnosť, že nikto neočakával, že sa Ted Lasso stane najobľúbenejšou show na Apple TV+.

Situáciu komplikujú aj právne záležitosti, ako vybavovanie ochranných známok, pretože práva na Teda Lassa sú rozdelené medzi NBC, Warner Bros a Apple. Kúpili by ste si nejaký merch? Napíšte nám do komentára.

 

Prečítajte si tiež  Apple práve vydalo tvOS 14.5 pre všetky tri posledné generácie zariadenia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.