Spoločnosť Apple si pripravila pre svojich zákazníkov prekvapenie v podobe špeciálnej oslavy japonského Nového roka, ktorá bude prebiehať od 2. januára do 5. januára 2024. Ako píše MacRumors, gigant z Cupertina pri tejto príležitosti umožní fanúšikom získať špeciálnu darčekovú kartu v hodnote až 30 000 japonských jenov. Stačí si kúpiť jeden zo z akciových produktov.

Táto akcia súvisiaca s oslavou Japonského nového roka 2024 bude zaujímavá nielen z dôvodu možnosti získania karty, ktorej hodnota môže dosiahnuť v prepočte skoro 190 € (základná karta má hodnotu 4 000 japonských jenov, čo je v prepočte asi 25 €), ale aj preto, lebo si tu budete môcť kúpiť unikátne produkty z limitovanej edície. Niečo takéto nie je pri spoločnosti Apple vôbec bežné.

Apple bude v rámci limitovanej ponuky zadarmo rozdávať AirTag s vyrytým nápisom „Rok draka„, pričom získať ho bude môcť len prvých 50 000 zákazníkov. Len pre doplnenie, na Slovensku sa AirTag predáva za 39 €, pričom po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať už za 29,99 €. Je to teda pekný darček.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Pochopiteľne na to, aby ste lokátor dostali budete musieť splniť jednu dôležitú podmienku. AirTag je totiž vyčlenený len pre tých fanúšikov, ktorí si kúpia nový iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 13 alebo iPhone SE tretej generácie. Zaujímavé je, že v akcii sa vôbec nespomína iPhone 15. Apple chce zrejme v Japonsku vyprázdniť skladové zásoby starších modelov.

Táto výnimočná akcia, ktorá sa opakuje, ponúka zákazníkom hodnotnú odmenu v podobe limitovanej edície AirTagu už tretí rok po sebe.

AirTag japonský nový rok
Zdroj: Apple

Pre fanúšikov značky a technologických nadšencov v Japonsku to predstavuje vzrušujúcu príležitosť začať nový rok vo veľkom „Apple“ štýle. Brali by ste niečo podobné aj na Slovensku?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 je ideálny vstup do sveta Apple. Po zľave sa jeho nákup oplatí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -