Pomerne často píšeme o známych menách z produkčných sfér, ktoré začínajú pracovať pre Apple. Dôvodom je to, že firma chce len tých najlepších z najlepších. Navyše je tu ešte jeden dôležitý fakt a to je nedostatok obsahu. Apple TV+ ho potrebuje nevyhnutne viac a na to potrebuje väčší tím. Teraz ho obohatil Carmi Zlotnik.

Apple získalo do tímu Apple TV+ ďalšiu exkluzívnu osobnosť!

Apple dnes privítalo vo svojom tíme určenom platforme Apple TV+ ďalšiu dôležitú osobu. Je ňou Carmi Zlotnik, ktorý pred tým pracoval v spoločnosti Starz. Pre novú streamovaciu službu bude pracovať na pozícii výkonného producenta.

Informovala o tom dnes redakcia magazínu Deadline. Sám Zlotnik len pred niekoľkými dňami opustil predchádzajúcu spoločnosť. Dnes už je jasné, prečo tak urobil.

Výkonný producnt v Starz pracoval na tvorbe obsahu snímok ako „Outlander“, „American Gods“, „Vida“, „Black Sails“, „Power“ atď…Dnes už je to ale minulosť. Samozrejme informácia je len veľmi čerstvá a tak nevieme, na čom bude pracovať v prípade spoločnosti Apple.

Pred tým pracoval aj v HBO

Každopádne samotná zmluva hovorí o tom, že bude pracovať len a len pre Apple. Pokiaľ vám nehovorí nič samotná spoločnosť Starz, Zlotnik má za sebou pomerne slušnú pracovnú históriu.

Ocitol sa aj v globálnych médiach ako IMG či dokonca HBO. V druhej menovanej stanici pracoval na pozícii výkonného viceprezidenta. Dúfajme teda, že svojim talentom a schopnosťami obohatí platformu Apple TV+ čo najviac aby z nej mali používatelia a diváci čo najväčší zážitok.

Ako už iste viete, táto služba má veľmi dobre našliapnuté. Chýba jej ale obsah, ktorý by mal pribudnúť vo veľkej miere práve v roku 2020. Nech sa tak teda stane. Kvalita aj potenciál tu na to je… Čo máte vrámci Apple TV+ najradšej vy?

Apple získalo do tímu Apple TV+ ďalšiu exkluzívnu osobnosť!
Apple získalo do tímu Apple TV+ ďalšiu exkluzívnu osobnosť! (David Buchan/Variety)
Prečítajte si tiež  Apple predstavuje novoročnú pohybovú výzvu pre Apple Watch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.