Vyzerá to tak, že zamestnanci Applu, ktorí sú zodpovedaní za obsah na streamovacej platforme Apple TV+ sa skutočne nenudia. Jablková spoločnosť teraz získala práva na seriál „Shining Girls“, v ktorom si v hlavnej úlohe zahrá Elisabeth Moss.

Apple natočí seriál „Shining Girls“

Názov tohto diela vám môže byť povedomí, ak ste čítali román The Shining Girls z roku 2013, od autorky Lauren Beukes. V tomto prípade sa bude jednať o seriálové spracovanie, ktoré natočí spoločnosť Appian Way. Apple si zakúpilo exkluzívne vysielacie práva. Hlavnú úlohu bude stvárňovať známa herečka Elisabeth Moss.

Dej seriálu sa bude točiť okolo istého Kirbyho Mizrachiho, reportéra z Chicaga, ktorého niekto prenasleduje a snaží sa ho zabiť. Následne sa spojí s ďalším reportérom, aby dokázal zistiť o koho sa jedná, so snahou dostať ho pred súd. Elisabeth Moss má stvárňovať ženu, ktorá bola napadnutá a následne začne prenasledovať vraha.

Samotná herečka je v tomto prípade aj jedna z výkonných producentov, po boku Leonarda DiCapria. Oscarový herec vlastní nahrávaciu spoločnosť Appian Way. Elisabeth Moss ste mohli vidieť v seriáloch ako „The Handmaid’s Tale“ či „Mad Men“.

Momentálne nemáme žiadne presnejšie informácie, ktoré by nám prezrádzali, kedy začne natáčanie a koľko bude trvať, kým sa novinka dostane na televízne obrazovky. Musíme si teda počkať na ďalšie správy, o ktoré sa pravdepodobne postará až samotné Apple. Tešíte sa?

zdroj

Prečítajte si tiež  Nový systém watchOS 9 spôsobuje problém v aplikácii Spotify na Apple Watch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.