Vyzerá to tak, že zamestnanci Applu, ktorí sú zodpovedaní za obsah na streamovacej platforme Apple TV+ sa skutočne nenudia. Jablková spoločnosť teraz získala práva na seriál „Shining Girls“, v ktorom si v hlavnej úlohe zahrá Elisabeth Moss.

Apple natočí seriál „Shining Girls“

Názov tohto diela vám môže byť povedomí, ak ste čítali román The Shining Girls z roku 2013, od autorky Lauren Beukes. V tomto prípade sa bude jednať o seriálové spracovanie, ktoré natočí spoločnosť Appian Way. Apple si zakúpilo exkluzívne vysielacie práva. Hlavnú úlohu bude stvárňovať známa herečka Elisabeth Moss.

- Reklama -

Dej seriálu sa bude točiť okolo istého Kirbyho Mizrachiho, reportéra z Chicaga, ktorého niekto prenasleduje a snaží sa ho zabiť. Následne sa spojí s ďalším reportérom, aby dokázal zistiť o koho sa jedná, so snahou dostať ho pred súd. Elisabeth Moss má stvárňovať ženu, ktorá bola napadnutá a následne začne prenasledovať vraha.

Samotná herečka je v tomto prípade aj jedna z výkonných producentov, po boku Leonarda DiCapria. Oscarový herec vlastní nahrávaciu spoločnosť Appian Way. Elisabeth Moss ste mohli vidieť v seriáloch ako „The Handmaid’s Tale“ či „Mad Men“.

Momentálne nemáme žiadne presnejšie informácie, ktoré by nám prezrádzali, kedy začne natáčanie a koľko bude trvať, kým sa novinka dostane na televízne obrazovky. Musíme si teda počkať na ďalšie správy, o ktoré sa pravdepodobne postará až samotné Apple. Tešíte sa?

zdroj

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.