Mám iPhone, iPad alebo Mac

Začneme tým najpravdepodobnejším scenárom. Pokiaľ máte iPhone, iPad alebo Mac, Apple Event “Spring Loaded” budete chcieť zrejme sledovať na svojom jablkovom zariadení. Môžete to urobiť napríklad cez prehliadač Safari.

Stačí, ak kliknete na tento odkaz, ktorý vás presmeruje na oficiálny livestream na webe cupertinského giganta. Jediná podmienka je nutnosť používať aspoň iOS 10 a novší alebo macOS Sierra 10.12 a novší

- Reklama -

Mám Windows

MacBook Pro 13" (M1) očami náročného používateľa Windowsu. Je naozaj taký dobrý?

Pokiaľ používate počítač s operačným systémom Windows a chcete tu pozerať Apple Event “Spring Loaded”, nie je to žiaden problém. Stačí vám len prehliadač Microsoft Edge a kliknutie na tento odkaz, ktorý vás automaticky presmeruje na oficiálny livestream.

Apple Event “Spring Loaded” na YouTube (vhodné aj pre Android).

Pokiaľ máte radi jednoduchosť a používate napríklad Android, Apple bude celú udalosť streamovať aj na YouTube. Medzičasom už spoločnosť pridala video čakajúce na premiéru. Môžete si nastaviť pripomienku, aby ste na 19:00 hodinu večer za žiadnych okolností nezabudli.

Ako budete aprílový event sledovať vy?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.