To, že spoločnosť Apple kúpila Beats bolo pre fanúšikov značky veľmi dobré. Obľúbené štýlové slúchadlá získali funkcie, vďaka ktorým sa oveľa lepšie používajú s iPhonom, Apple Watch či Macom. A aj keď sa dávnejšie hovorilo, že Beats to má zrátané, nie je to celkom pravda. Táto značka stále vyrába a jej vydarený model Beats Fit Pro kúpite v zľave.

Zariadenie ponúka elegantný dizajn so štupľami na konci, vďaka čomu sa veľmi pohodlne nosí aj pri športe. Výhodou je tiež nízka váha, len na úrovni 5,6 gramu na slúchadlo, takže pri náročnej aktivite nebudete vnímať, že ich máte na sebe. Zariadenie disponuje polouzatvorenou konštrukciou a zároveň ponúka stupeň krytia IPX4. Neublíži mu pot, ani trochu vody. Okrem dobrého zvukového prejavu má navyše aj ANC, takže vás nebudú rušiť žiadne ruchy okolia.

Cena za tieto slúchadlá sa bežne pohybuje na úrovni 229 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich môžete získať už od 160 €. Počítajte ale s tým, že lacnejšie sú menej obľúbené farby, takže za najpredávanejšie kombinácie zaplatíte o cca 10 až 20 € naviac. Aj tak ide ale o super ponuku.

Beats Fit Pro
Zdroj: YouTube / Flossy Carter

Beats Fit Pro vám vedia ponúknuť aj vynikajúcu výdrž batérie, ktorá spolu s nabíjacím puzdrom, ktoré podporuje aj bezdrôtové nabíjanie, zvládne až 24 hodín na jedno nabitie. Každé zo slúchadiel potom ponúka cca 6 hodín aktívneho používania na jedno nabitie.

Slúchadlá Beats s funkciami od Apple 

Na rozidel od AirPods Pro 2. generácie, ktoré sa bežne predávajú za 299 € a po kliknutí na tento odkaz ich kúpite od 229 € majú Beats Fit Pro aj USB-C konektor, namiesto Lightningu, čo ocenia viacerí zákazníci. Ku slúchadlám Beats vyvinulo aj vlastnú mobilnú aplikáciu.

Ak teda máte záujem o zariadenie s funkciami prebratými z AirPods za rozumnú cenu, s Beats Fit Pro neurobíte krok vedľa. Používajú dokonca aj rovnaký čip H1, ako produkty od Apple, čo znamená, že sa s vašim iPhonom neuveriteľne ľahko spárujú a dokonca podporujú aj sieť Find My. Ak ich teda náhodou stratíte, ešte máte stále šancu na ich nájdenie.

Beats Find my
Zdroj: Beats (ilustračný obrázok)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone SE 2 (iPhone 9) bude vyzerať takto. Pozrite si reálne vizualizácie.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -