Mnohí to dodnes nevedia, no takmer presne pred desiatimi rokmi Apple kúpil spoločnosť Beats, ktorá sa od tej doby stala pevnou súčasťou jeho ekosystému. Pre používateľov je to výhoda, nakoľko dnes vďaka tejto akvizícii môžu získať kvalitné slúchadlá s podobným hardvérom, funkciami a kompatibilitou, akú majú AirPods za výhodnú cenu. Pekným príkladom sú Beats Studio Buds +, ktoré teraz kúpite v zľave. Oplatia sa.

Tieto slúchadlá disponujú moderným dizajnom so silikónovými štupľami a výkonnými dvojvrstvovými meničmi. Keďže sa počas prehrávania prehýbajú, používateľovi poskytnú lepšie basy a menej skreslený zvuk. Okrem toho majú Beats Studio Buds + aj aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC), ktoré je oproti staršiemu modelu až 1,6x účinnejšie. Samozrejmosťou je aj transparentný režim. Čo však cena?

Beats Studio Buds + sa v čase uvedenia na trh predávali za 199 €, avšak dnes je situácia iná. Slúchadlá, ktoré svojimi funkciami aj dizajnom vzdialene pripomínajú AirPods Pro od Apple kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 146,9 €. To je ponuka, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť.

Apple Beats Studio Buds+
Zdroj: YouTube / AppleInsider / DesFit

Dôvodom je aj fantastická spolupráca s iOS, iPadOS či macOS zariadeniami. Pomáha podpora vyskakovacieho pop-up okna, ktoré sa zobrazí na displeji iPhonu vždy vtedy, keď ku nemu priblížite tieto slúchadlá. Samozrejme podporujú aj funkciu Nájsť, vďaka čomu svoje Beats Studio Buds + vždy veľmi rýchlo lokalizujete. Výdrž batérie dosahuje až 36 hodín (9 hodín slúchadlá a 27 hodín puzdro) a samozrejmosťou je podpora rýchleho nabíjania.

Beats Studio Buds + disponujú USB-C konektorom, podporujú Siri a neublíži im ani voda. Ak sa vám teda toto zariadenie páči a chcete dostupnejšiu alternatívu za AirPods Pro 2 priamo od Apple, Beats Studio Buds + sú ideálnou voľbou. Keďže ich kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 146,9 €, z nášho pohľadu neurobíte krok vedľa. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Apple Beats Studio Buds+
Zdroj: YouTube / AppleInsider

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple sa ženie za ziskom, môže na to ale veľmi doplatiť! časť 2.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -