Určite pozná každý z nás výrobcu luxusných automobilov Bentley. Táto značka, ktorá je v automobilovom priemysle asi taký pojem ako Apple v tom technologickom, predstavila predvečerom na YouTube video s názvom „Inteligent Details,“ v ktorom vystihuje spoluprácu s jablkovou firmou.Nieje to nič nové, že firmy spolupracujúce s Apple natáčajú krátke filmy,, v ktorých vystihujú technologické pokroky. Na tomto videu je však niečo iné.

9263-778-140515-Bentley-l

- Reklama -

Celé je totižto natočené na najnovší iPhone 5S, pomocou rôznych statívov a objektívov.Video je dokonca zostrihané na iPade Air. A  čerešničkou na torte je to, že iPady sa nachádzali vo vozidle Bentley Muslane, a teda video vzniklo pomocou tohoto auta.

iPad-bent-1 Bentley-Intelligent-Details-film-iPad-Air bentley-ad-iphone-5s-606x329 bentley_mulsanne_executive_interior_concept_04

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.