Najnovšie sa na YouTube objavilo video od jedného vývojára, ktorý s ARkitom pracuje a dokázal urobiť skutočne famóznu a kreatívnu upútavku, ktorá zaujme aj tých najväčších odporcov čohokoľvek od Apple. Možnosti sú neobmedzené a to doslova. Toto video to hádam len potvrdzuje!

Brutálna prezentácia rozšírenej reality od Apple!

To, že ARkit je skutočne schopný vieme už pomerne dlho. Prezentácie, ktoré nám ukazujú vývojári z celého sveta ukazujú, že vie byť užitočný a praktický, no zároveň sa dá perfektne využiť na zábavu pri hrách. Tento vývojár využil práve zábavnú stránku veci a predstavil ARkit v takej forme, ktorá naozaj poteší a bude sa ti chcieť na ňu pozerať. Je to dôkaz, že ak je niekto kreatívny a šikovný, dokáže so správnou vecou vyrobiť zázraky. Tešíš sa na iOS 11 a prvé aplikácie, ktoré budú tieto technológie využívať?

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.