Spoločnosť Apple má v ponuke niekoľko bezdrôtových slúchadiel, ktorých nákup sa oplatí. Dnes sa bližšie pozrieme na AirPods 3, ktoré sú často zákazníkmi prehliadané. Je to pritom veľká škoda, nakoľko ide o zlatú strednú cestu. AirPods 3 teraz navyše zoženiete v rámci zvýhodnených ponúk za zaujímavé ceny. Ušetríte na nich desiatky eur.

AirPods 3 prišli s prepracovaným dizajnom s kratšími stopkami a oblejšími tvarmi, ktoré sa veľmi pohodlne nosia v ušiach. Zároveň ponúkajú kvalitné a detailné prehrávanie skladieb a slúžia tiež ako šikovné handsfree príslušenstvo. Veľkou výhodou AirPods 3 je aj stupeň krytie IPX4, čo znamená, že ich nepoškodí voda, prach a ani pot.

Bežná cena zariadenia sa na Slovensku pohybuje od 189 € čo nie je málo peňazí. Pokiaľ ale kliknete na tento odkaz, AirPods 3 zoženiete už od 158 €, čo je za nás absolútne vynikajúca ponuka. Na zariadení ušetríte príjemných 30 € a poslúži vám dlhé roky.

Zdroj: Unsplash / Thai Nguyen / Alireza Khoddam (úprava redakcie)

Súčasťou AirPods 3 je aj hlasový asistent Siri, pomocou ktorého môžete prepínať skladby či upravovať hlasitosť. Hodí sa to najmä počas cvičenia alebo jazdy na bicykli, kedy máte svoje ruky zaneprázdnené a nemôžete použiť iPhone.

Obrovskou prednosťou AirPods 3 je aj ich nízka hmotnosť. Každé slúchadlo váži iba 4,28 gramu, vďaka čomu sa vám bude pohodlne nosiť. Jeho súčasťou je samozrejme detekcia ucha, čo v praxi znamená, že akonáhle si slúchadlá vyberiete von, prehrávanie skladieb sa automaticky skončí.

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť na výdrž batérie, ktorá je v prípade AirPods 3 doslova vynikajúca. Už samotné nabíjacie puzdro zvládne 24 hodín a jednotlivé slúchadlá až 6 hodín. AirPods 3 kúpite za najvýhodnejšiu cenu na Slovensku po kliknutí na tento odkaz.

Kúpite si kvalitné ochranné púzdro na AirPods od Loopi

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

Pokiaľ si kúpite bezdrôtové slúchadlá AirPods od spoločnosti Apple, nezabudnite si ku ním zaobstarať aj kvalitné príslušenstvo z e-shopu Loopi.sk. Nájdete tu farebné silikónové puzdra s oceľovou skobou a pútkom len za 9,99 €, pričom platbu môžete uskutočniť aj cez Apple Pay.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Toto je presný dátum a čas úvodného eventu na WWDC 2024
Môže ťa zaujímať
- Reklama -