Bezdrôtové slúchadlá AirPods od spoločnosti Apple spôsobili v roku 2016 revolúciu, pričom navždy zmenili spôsob, akým prostredníctvom iPhonu telefonujeme alebo počúvame hudbu. Toto obľúbené zariadenie dostalo v roku 2019 svoju druhú generáciu, ktorá priniesla niekoľko drobných zmien. Zmodernizoval sa napríklad procesor z čipu W1 na H1, zlepšila sa výdrž batérie na jedno nabitie o 1 hodinu a takisto pribudla podpora pre štandard Bluetooth 5.0, namiesto štandardu Bluetooth 4.2.

A aj keď je pravda, že AirPods 2. generácie majú za sebou už nejakú tú históriu a zďaleka ich nemôžeme považovať za najnovší produkt, pokiaľ si ich kúpite, určite nič nepokazíte. Veď aj samotná spoločnosť Apple ich ešte ponúka vo svojom oficiálnom obchode. Slúchadlá, ktoré teraz môžete získať ako nové len za 119,00 € (179,00 €) s 24 mesačnou zárukou, ešte stále ponúkajú perfektnú kompatibilitu medzi všetkými Apple zariadeniami, čo je koniec koncov jeden z dôvodov, prečo sú tak úspešné.

AirPods 2. generácie nasvietené na čiernom pozadí
Zdroj: Unsplash / Hostaphoto

AirPods 3 za 179,00 €

Samozrejme, spoločnosť Apple medzičasom predstavila aj tretiu generáciu AirPods, ktorá ponúka niekoľko ďalších vylepšení, ako je napríklad priestorové audio, ešte lepšia výdrž batérie, adaptívny ekvalizér či dizajn, ktorý je odolný voči vode a potu. Za AirPods 3 si však logicky priplatíte viac, pričom ich cena po zľave začína na úrovni 179,00 € (199,00 €).

Airpods 3 generácie v nabíjacom púzdre položené na modrom iPhone 13 od spoločnosti Apple
Zdroj: Unsplash / Vựa Táo

AirPods Pro len za 198,00 €

V tejto súvislosti nám však už nedá nespomenúť aj sofistikovanejšie AirPods Pro, ktoré ponúkajú podstatne viac funkcií, ako napríklad transparentný posluch alebo redukciu šumu. Nakoľko je toto zariadenie na trhu tiež od roku 2019 (s tichou aktualizáciou v roku 2021), zaobstarať si ho môžete už za 198,00 € (279,00 €), čo je v porovnaní s AirPods 3 zanedbateľný príplatok za podstatne prepracovanejší hardvér. Výhodou sú tiež silikónové štuple do uší, vďaka čomu sa AirPods Pro pohodlnejšie používajú.

AirPods Pro otvorené v ruke používateľa v nabíjacom púzdre
Zdroj: MacRumors

Ak však nie ste príliš nároční poslucháči a vystačíte si aj so štandardným prehrávaním hudby, základné AirPods 2. generácie za 119,00 € budú stále skvelou voľbou. Nakoľko však nevieme, dokedy bude táto ponuka platná, nemali by ste váhať. Vypršať môže už v najbližších dňoch či hodinách.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy S23 je v zľave. Čo ponúka konkurent pre iPhone 14?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -