V poslednej dobe sa na YouTube roztrhlo vrece z videami, v ktorých autori opravujú predmety a zariadenia, ktoré by ste za normálnych okolnosti len smutne vyhodili do koša. Všetko sa dá dať evidentne dokopy. V tomto prípade dokonca aj AirPods, ktoré to majú na prvý pohľad za sebou.

Chlapík spojazdnil AirPods, ktoré by ste normálne len vyhodili do koša.

Pokiaľ je človek zručný, dokáže evidentne opraviť aj to, čo iný považujú za nefunkčný elektronický odpad. AirPods, ktoré môžete vidieť na začiatku videa by ste v reálnom živote pravdepodobne ani nezdvihli zo zeme. Bluetooth slúchadlá, plné blata, evidentne vytopené a zároveň poničené, nemajú práve ideálne vyhliadky, na ďalší život. To všetko ale samozrejme iba v očiach niekoho, kto ich nevie opraviť. Na svete sú aj takí, ktorí v takejto „smeti“ vidia príležitosť.

Chlapík spojazdnil AirPods, ktoré by ste normálne len vyhodili do koša.
Chlapík spojazdnil AirPods, ktoré by ste normálne len vyhodili do koša.

Pokiaľ si pozriete nižšie uvedené video až dokonca, nebudete veriť, že výrobok, ktorý autor skúša je ten istý, ktorý na začiatku našiel v bahne neďaleko vody. V tom, že to tak naozaj je, vás ale utvrdí celý (dosť náročný) proces reštaurovania, v ktorom dostali AirPods úplne nový dych a šancu poslúžiť ešte zopár rokov niekomu, kto sa o ne bude vedieť postarať.

Samozrejme, že niečo podobné nie je možné vždy. Niekedy sa hardvér poškodí do takej miery, že už nemá druhú šancu. Ako sa však ukázalo, v niektorých prípadoch zdanie klame a realita je úplne opačná. Na autorovi videa obdivujeme najmä to, že dokázal opraviť v podstate „neservisovateľný“ produkt. Držíme palce v ďalšej tvorbe na YouTube!

Prečítajte si tiež  11-ročné dieťa minulo cez appku 5300€. Jej 72 ročný otec na to prišiel neskoro.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -