Steve Jobs bol podnikateľ, vizionár a jedna z najvýznamnejších osobností technologického priemyslu dvadsiateho a dvadsiateho prvého storočia. Jeho prístup ku spoločnosti Apple, ktorú sám založil, bol v mnohých smeroch veľmi špecifický a aj preto sa technologický gigant dostal tam, kde je dnes.

Nebudeme si však klamať, keď napíšeme, že po Jobsovej smrti sa v Apple veľa zmenilo. Do vedenia sa dostal generálny riaditeľ Tim Cook, ktorého síce novátor sám vybral no jeho prístup k vedeniu takto veľkého technologického giganta je značne odlišný.

V uplynulých rokoch sme sa preto stretli s rôznymi kontroverznými produktami, zmenami a rozhodnutiami, pri ktorých sa fanúšikovia domnievajú, že by za éry Steva Jobsa neprešli. Či je to pravda alebo nie ostáva snáď už iba vo hviezdach. Každopádne sme sa ale rozhodli využiť príležitosť a priamo umelej inteligencie sme sa opýtali, „Čo by si myslel Steve Jobs o Apple v roku 2023?„. Odpoveď je zaujímavá. 


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

LOOPI REKLAMA
REKLAMA

Odpoveď od ChatGPT

„Ako umele inteligentný systém, nemôžem vedieť presne, čo by si Steve Jobs myslel o Apple v roku 2023, keďže už nie je medzi nami a nie je mi známe, aké by boli jeho myšlienky, keby bol stále nažive.

Nicméně, mohu predpokladať, že Steve Jobs by bol nesmierne hrdý na to, kam sa Apple dostal. Apple je jednou z najvýznamnejších technologických spoločností na svete a stále pokračuje v inováciách, ktoré menia spôsob, akým používame technológiu.

Steve Jobs bol známy pre svoju víziu a ambície, a bol by potešený, keby videl, že Apple stále drží krok s novými technologickými trendmi a dokáže prichádzať s novými produktmi a službami, ktoré zlepšujú životy ľudí.

Je tiež možné, že by bol kritický voči niektorým rozhodnutiam spoločnosti, keďže sa snažil udržiavať kvalitu a inováciu na prvom mieste a odmietať kompromisy. V každom prípade, jeho prínos pre Apple a technologický priemysel celkovo zostáva veľmi významný a bude sa o ňom hovoriť aj v budúcnosti.“

Steve Jobs Ai
Zdroj: ChatGPT (úprava redakcie)

My s týmto názorom, v ktorom umelá inteligencia málinko posplietala slovenčinu a češtinu v podstate súhlasíme. Spoločnosť Apple má dnes silného a hlavne veľmi spoľahlivého lídra, ktorý dosahuje fantastické výsledky.

Prečítajte si tiež  Steve Wozniak komentuje film Steve Jobs od Universal!

Iste, niektoré veci sa bez Jobsa zmenili a už nikdy nebudú také ako predtým. Apple ale stále napreduje a pracuje na technológiách, ktoré sú neuveriteľne intuitívne, jednoduché a používateľsky prívetivé.

Napíšte nám do komentára, čo si myslíte o tomto názore umelej inteligencie ChatGPT vy. Bol by podľa vás Steve Jobs s aktuálnym vedením a smerovaním spoločnosti Apple spokojný? Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -