Určite vás niekedy lákalo pozrieť sa za brány jednej z najväčších technologických spoločností na svete. Deň otvorených dverí v Apple sa bude konať 14. decembra. Ak sa chcete pozrieť, musíte byť obyvateľom Cupertina.

Deň otvorených dverí v Apple bude 14. decembra.

Spoločnosť Apple rada organizuje rôzne eventy. Deň otvorených dverí je jeden z nich. Tento rok by sa mal konať priamo v priestoroch Apple Parku už 14. decembra. Nebude ale dostupný pre všetkých. Spoločnosť Apple pripravuje túto udalosť len pre obyvateľov Cupertina a ľudí, ktorí žijú v okolí.

- Reklama -

Všetci, ktorí sa môžu prísť pozrieť už obdržali svoje pozvánky formou e-mailu. Deň otvorených dverí by sa mal konať medzi 10:00 a 15:00. Návštevníci uvidia jednak vonkajšie priestory ale samozrejme aj to, ako to vyzerá priamo v budove Apple Parku. Každý, kto má záujem musí vyplniť registračný formulár. Kapacita je samozrejme obmedzená. Kto sa skôr prihlási, ten má väčšiu šancu, že sa sem dostane.

Pozvaní môžu zobrať celé rodiny

Každý pozvaný účastník so sebou môže zobrať až 4 osoby. Inými slovami môžeme predpokladať, že sa jedná o rodinu s deťmi. Apple bude po potvrdení registrácie účastníkom oznamovať to, kedy sa majú presne dostaviť. Nakoľko sa očakáva, že prídu stovky či možno tisíce ľudí, firma musí vytvoriť časový harmonogram, v ktorom sa budú konať vstupy do kampusu.

Apple si pre účastníkov pripraví aj menšie občerstvenie vrátane nápojov. Účastníkom odporúča aby si zobrali pohodlné outdoorové topánky. Každý kto sem príde bude môcť fotografovať vonkajšie priestory Apple Parku. Akékoľvek vnútorné priestory bude ale fotiť zakázané

Do centrály Apple sa určite nie je jednoduché dostať. Pracuje tu najmä absolútna špička a tak by mali obyvatelia Cupertina využiť túto príležitosť. Môže to byť zaujímavá exkurzia.

Nie len, že môžu spoznať spoločnosť Apple aj zvnútra. Možno dostanú motiváciu aby tu mohli raz pracovať. Veď všetko je možné, no nie? Do komentárov nám nezabudnite napísať, či by ste sa na takýto deň otvorených dverí chceli prísť pozrieť aj vy. My by sme určite neváhali.

deň otvorených dverí v Apple
Deň otvorených dverí v Apple bude 14. decembra. – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.