Už sme ti písali o tom, že Apple pripravuje skutočne zaujímavú akciu, ktorá ponesie názov „Today at Apple“ a bude zameraná predovšetkým na zábavu a ukážku toho, čo všetko sa dá pomocou Apple zariadení vytvoriť. Je to akási nová forma, ako využiť obchody Apple Store po celom svete. V Apple totižto nechcú, aby sa do nich chodilo len nakupovať. Chcú, aby sem ľudia prišli aj za iným účelom. Tento účel by mal ale samozrejme pomáhať lepším predajom. 

 „Today at Apple“

Nová akcia, ktorú sme ti už predstavovali dávnejšie, dnes začala a začala v 495 pobočkách Apple Store po celom svete. O tom, že je naozaj rozsiahla asi ani netreba diskutovať. Denne tu budeš môcť vidieť viac ako 4000 rôznych prednášok, ktoré sú zamerané predovšetkým na kreslenie pomocou Apple Pencil na iPad Pro. Ďalej tu nájdeme prednášky, ktoré nám ukazujú ako sa má správne fotiť s iPhonom a ako dosiahneme ten najlepší efekt fotky. V poslednom rade tu sú prítomní aj zaujímaví hostia, ktorí v daných Apple Storoch odohrávajú svoje koncerty. Všetko je to samozrejme úplne bezplatné a zúčastniť sa môže každý. Celá táto zaujímavá akcia trvá presne 2 týždne.

My musíme na záver len dodať, že je veľmi zaujímavé, akým spôsobom sa snaží Apple ľudí zaujať. Je totižto veľmi jednoduché predávať stroje, ale ukázať priamo čo dokážu a na základe toho ich predať je už o čosi ťažšie. Apple ale evidentne o schopnostiach svojich zariadení nepochybuje a je presvedčené o tom, že sú určené presne na to na čo ich samotná firma používa. Presne preto sa objavujú také akcie ako je aj táto, ktorá ľuďom ukazuje možnosti. A nám sa to samozrejme veľmi páči!

https://www.youtube.com/watch?v=M-1GPznHrrM

Prečítajte si tiež  Microsoft vylepšil SwiftKey o umelú inteligenciu. Funguje na iOS aj Androide
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.