Pokiaľ máte radi dokumentárne seriály, spoločnosť Apple vám jeden ponúka na svojej streamovacej platforme. O komentár sa postaral Paul Rudd a behom 30 minút (v rámci každej epizódy) uvidíte detailné zábery tých najmenších tvorov na našej planéte.

Maličký svet

Technologický gigant prináša prvý dokumentárny seriál, ktorý osloví všetky vekové kategórie. Maličký svet je od dnešného dňa dostupný na platforme Apple TV+.

- Reklama -

O komentár sa postaral Paul Rudd a vy si môžete užiť detailne zábery na tie najmenšie stvorenia na zemi. Spoločnosť Apple použila špeciálne “kamerové technológie”.

Okrem skvelého kinematografického zážitku sa naučíte nové veci o výnimočných druhoch, ktoré ste nikdy pred tým nevideli. Ich každodenný život je naozaj fascinujúci. Na Apple TV+ je dostupná celá prvá séria, ktorá počíta so šiestimi tridsaťminútovými epizódami.

V redakcii sme si stihli pozrieť prvý diel a môžeme vám ho iba odporučiť. Netvrdíme, že tento formát zaujme každého, no veríme, že väčšinu z vás chytí za srdce. Maličký svet je skrátka super!

Už čoskoro sa dočkáme aj ďalších dvoch dokumentárnych seriálov. Jedným z nich bude „Becoming You“ (premiéra 13. novembra) sledujúci 100 detí po celom svete. Druhým bude „Earth at Night in Color“ (premiéra 4. december), ktorý vám ukáže zvieratá počas ich nočného života. Viac sa dočítate v našom staršom článku. Sme radi, že sa Apple vybralo aj touto cestou. Jeho platforma je oveľa zaujímavejšia. Súhlasíte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.