V poslednom období čoraz častejšie píšeme o tom, ako mobilní operátori zvyšujú ceny svojich služieb. Dnes pre vás ale máme dobrú správu, o ktorú sa postaral Telekom. Táto telekomunikačná spoločnosť si pre svojich zákazníkov pripravila akciu, ktorá poteší snáď každého. Ponúkne vám dáta úplne zadarmo.

Neobmedzený balík internetu má veľkú výhodu v tom, že sa bude aktivovať úplne automaticky. Zákazník tak nemusí na nič klikať v aplikácií, alebo posielať SMS správy. Novinka začne platiť už od zajtra, 26. mája a potrvá do 30. júna 2023, takže dokopy dlhšie ako mesiac.

Pokiaľ vás zaujíma, akých paušálov sa táto akcia týka, odpoveď je potešujúca. Využiť ju budete môcť v rámci T paušálov, T Biznis paušálov, Mobilného internetu a tiež s programom Bez záväzkov.

1 TB mobilného internetu na mesiac zadarmo 

Už sme si zvykli na to, že neobmedzené dáta nebývajú úplne neobmedzené. Platí to aj o tejto akcií, kde ich strop končí pri 1 000 GB internetu. Takýto objem bude ale schopný počas celého, viac ako mesiac dlhého trvania akcie prekročiť len málokto.

Nekonečné dáta budú dostupné aj v 5G sieti, ktorá je aktuálne k dispozícii až pre 42 % populácie Slovenska. Samozrejme, akcia sa bude vzťahovať aj na staršie typy sietí, ako 4G, 3G alebo 2G.

Bez akýchkoľvek obmedzení teda budete môcť pozerať stovky filmov, tisíce videí a počúvať hudbu v tej najvyššej možnej kvalite.

Telekom vo svojej tlačovej správe zdôrazňuje, že okrem iného si cez dáta môžete pozrieť napríklad aj finále MS v hokeji alebo finále Ligy majstrov UEFA na Magio GO.

Čo hovoríte na túto novinku vy? Dajte nám vedieť do komentára, či vás potešila.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Je to oficiálne! Poznáme dátum WWDC 2020. Bude sa konať online.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -