Spoločnosť Apple včera opäť prekonala samu seba a postarala sa o revolúciu v podobe MacBookov Pro s extrémne výkonnými čipmi M1 Pro a M1 Max. Popri nadupaných počítačoch sa však v jablkovom obchode objavil aj produkt, nad ktorým sa čudoval nejeden fanúšik firmy. Ide o (ne)obyčajnú leštiacu handričku s logom nahryznutého jablka.

Apple tvrdí, že handrička je vďaka mäkkému neabrazívnemu materiálu dokonalou voľbou pre čistenie displejov elektronických zariadení. Nemusíte sa s ňou báť utierať ani sklo s nano-textúrou, ktorým disponuje napríklad high-endový Pro Display XDR.

- Reklama -

Skutočnosť je však taká, že sa jedná o klasickú handričku, ktorú pokojne zoženiete za zlomok ceny v každom obchode s elektronikou. Samozrejmosťou je logo Apple a cenovka 25,00 € na čo si názor urobte sami…

Možno si myslíte, že sa jedná o zlý vtip no opak je skutočnosťou. Firme sa podarilo handričku vypredať behom niekoľkých hodín od jej uvedenia do virtuálneho obchodu Apple Online Store.

Ak o ňu máte záujem, budete si musieť počkať minimálne do druhej polovice novembra, čo je poriadne dlhá doba vzhľadom na to, že sa jedná o kus látky. Dajte nám vedieť čo si o tomto výstrelku myslíte vy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJMacRumors
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.