Pokiaľ ste veľkými fanúšikmi spoločnosti Apple a chcete si užiť pripravovaný Apple Event Scary Fast naozaj naplno, dnes by ste si na 01:00 hodinu nášho času nemali robiť žiaden program. Celá udalosť, na ktorej nám Apple predstaví nové počítače Mac, možno nový iPad mini 7. generácie a pravdepodobne aj procesory ďalšej generácie bude streamovaná do celého sveta.

Apple Event je veľká udalosť, ktorú nesledujú iba fanúšikovia spoločnosti Apple, ale zaujíma aj používateľov konkurenčnej platformy. V Cupertine si to veľmi dobre uvedomujú a presne preto ponúkajú možnosť, vďaka ktorej môžu túto akciu sledovať prakticky všetci na akomkoľvek zariadení. V tomto článku vás naučíme, ako sledovať Apple Event či už máte iOS, Android, MacOS, Windows alebo čokoľvek iné. Je to samozrejme veľmi jednoduché.

Mám iPhone, iPad alebo Mac

iPhone 15 event wonderlust
Zdroj: X / Haneet Singh

Začneme tým najpravdepodobnejším scenárom. Pokiaľ máte iPhone, iPad alebo Mac, Scary Fast budete chcieť zrejme sledovať na svojom jablkovom zariadení. Môžete to urobiť napríklad cez prehliadač Safari.

Stačí ak kliknete na tento odkaz, ktorý vás presmeruje na oficiálny livestream na webe cupertinského giganta. Jediná podmienka je nutnosť používať aspoň iOS 12 a novší alebo macOS Big Sur 11 a novší

Mám Windows

MacBook Pro 13" M1 s logom spoločnosti Windows na obrazovke
Zdroj: Miloš Belanec (svetapple.sk)

Pokiaľ používate počítač s operačným systémom Windows a chcete tu pozerať nový Apple Event, nie je to žiaden problém. Stačí vám len prehliadač Microsoft Edge a kliknutie na tento odkaz, ktorý vás automaticky presmeruje na oficiálny livestream.

Apple Event nájdete aj na YouTube (vhodné pre Android)

Ak máte radi jednoduchosť a používate napríklad Android, Apple bude celú akciu streamovať aj na YouTube. Medzičasom už spoločnosť pridala video čakajúce na premiéru. Môžete si nastaviť pripomienku, aby ste na 01:00 hodinu ráno za žiadnych okolností nezabudli.

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Na iPhone príde ďalšia herná pecka Call of Duty: Warzone Mobile
Môže ťa zaujímať
- Reklama -