Pokiaľ ste fanúšikmi legendárneho herca, Tom Hanksa, máme pre vás fantastické správy. Apple TV+ získalo práva na film Grayhound, v ktorom si zahrá hlavnú úlohu. Pandémia koronavírusu spôsobila, že spoločnosť Sony Pictures nemohla film premietať bežnými spôsobmi. Aj to je dôvod, prečo sa teraz snímok objaví na streamovacej platforme od jablkovej spoločnosti.

Greyhound bude mať premiéru na Apple TV+

Nový film sa mal pôvodne objaviť v kinách už 7. mája 2020. Nakoľko sa však v dôsledku globálnej pandémie zmenili plány, premiéra sa odložila na 12. júna. Ani to by sa ale nepodarilo zrealizovať a Sony Pictures vydanie Greyhound úplne zrušilo. COVID-19 má obrovský vplyv na tento priemysel a vydavateľské spoločnosti začali hľadať nové spôsoby, akými môžu svoje diela prezentovať a zároveň zarábať peniaze. Jedným z nich sú streamovacie služby, medzi ktoré patrí aj Apple TV+.

Podľa doposiaľ zistených informácii spoločnosť Apple zaplatila za práva na tento film približne 70 miliónov amerických dolárov v aukcii. Tú sprostredkovala CAA Media Finance a FilmNation. Zatiaľ nie je jasné, kedy sa Greyhound dočká premiéry (momentálne sa uvádza len „čoskoro“). Na oficiálne stanovisko zo strany jablkovej spoločnosti si teda ešte musíme počkať.

Tom Hanks mal tiež koronavírus

Ako sme už uviedli, celý filmový priemysel trpí pandémiou koronavírusu (odkladajú sa premiéry a natáčanie). Legendárny herec Tom Hanks, ktorý bude určite silným lákadlom, aby sme si Greyhound pozreli, bol dokonca sám pozitívny.

Jednalo sa o prvú osobu z filmového prostredia, u ktorej bol COVID-19 potvrdený počas natáčania filmu v Austrálii. Napriek iným zdravotným problémom sa našťastie zotavil a dnes by mal byť v poriadku. Nižšie si môžete pozrieť trailer na Greyhound. Vyzerá veľkolepo. Tešíte sa?

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 8 nemusia dostať nový čip. Od svojho predchodcu sa nemusia výkonnostne líšiť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.