Je to oficiálne! Spoločnosť Apple oznámila dátum posledného Apple Special Eventu, ktorý sa uskutoční ešte tento mesiac. Na tomto evente nám Apple ukáže nové počítače Mac a uvidíme to, či sa doterajšie dohady o nových funkciách potvrdia alebo vyvrátia.

„Hello again“ – Apple pozýva na Apple Special Event, posledný tohto roku

Nateraz posledná Keynote, ktorá sa konala minulý mesiac nám priniesla nové iPhony 7, ktoré zaujali najmä tým, že Apple odstránilo 3,5 mm jack na slúchadlá. Po viac než mesiaci nám Apple ukáže opäť novinky, na ktorých pracovalo od posledného predstavenia modelu Mac. Event sa uskutoční v Apple Campuse dňa 27. októbra 2016.

- Reklama -

screenshot_122

Od nového MacBooku Air, iMacu, iMacu Mini a Pro sa v priebehu obdobia od posledných modelov viedli rôzne debaty o tom, čo by Apple malo na nových počítačoch inovovať a tak ich urobiť lepšími, ako predošlé verzie. Samozrejme, všetko je to v rovine špekulácií, no ako to už klasicky býva aj pri iPhonoch, dohady a hlavne tie posledné sa od reality veľmi nelíšia.

Hello again

Každý Apple Special Event má svoje motto a taktiež aj svoje pozadia, ktoré sa tešia veľkej obľube. Inak to nie je ani pri tomto októbrovom evente. Budeš si môcť stiahnuť pozadia nesúce sa v jesenných tónoch. Stiahnuť si ich môžeš priamo z tohto článku a to kliknutím na zariadenie, pre ktoré dané pozadie chceš. Live stream z eventu budeš môcť sledovať na apple.com.

apple-october-27-event-wallpaper-hello-again-ar72014-no-phrase

iPhone

apple-october-27-event-wallpaper-hello-again-ar72014

iPhone

2-imahdi-2016-wallpaper-desktop5-4

iPhone / iPad / Desktop

4-imahdi-2016-ipad-wallpaper1-3

iPhone / iPad / Desktop

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -