S inteligentnými reproduktormi sa v poslednom období roztrhlo vrece a aj preto vám dnes prinášame skvelú akciu na jeden z nich, ktorý pred necelými dvoma rokmi predstavila spoločnosť Apple. HomePod mini je vynikajúcim spoločníkom, do ktorejkoľvek domácnosti, pretože má elegantný a kompaktný dizajn a zároveň ponúkne špičkovú kvalitu prehrávania zvuku so zabudovanou hlasovou asistentkou Siri.

Verte alebo nie, napriek relatívne „smiešnym“ rozmerom dokáže tento inteligentný reproduktor roztancovať celú miestnosť a ak si navyše zaobstaráte dva kusy a spárujete ich so svojou Apple TV4K (tú zoženiete od 189,00 €), vo výsledku dostanete dostupnú alternatívu za domáce kino, ktorá bude plne postačovať vašim potrebám.

HomePod mini za smiešnu cenu 

HomePod miniNo a keď už sme pri cene obľúbeného HomePodu mini, ktorý sa na Slovensko z oficiálnej distribúcie ani nedodáva, jeho bežná cena stanovená spoločnosťou Apple je 129,00 €. Keďže sme však našli najlacnejšiu ponuku za 96,00 €, ktorá navyše pochádza od etablovaného predajcu, z nášho pohľadu nie je nad čím váhať.

Cenové zvýhodnenie sa pohybuje na úrovni – 25 %, respektíve 33,00 € a tieto peniaze môžete radšej využiť na nákup iných Apple produktov alebo príslušenstva.

Na záver vás ešte upozorníme, že samotná ponuka sa žiaľ týka iba bieleho prevedenia HomePodu mini, čo môže byť pri výbere mierne obmedzujúce. Na strane druhej, práve biela pôsobí na tomto zariadení veľmi elegantne a ľahko ju zladíte s akýmkoľvek nábytkom či elektronikou.

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple dnes vydá iOS 14.3, watchOS 7.2, MacOS Big Sur 11.1 a ďalšie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -