S inteligentnými reproduktormi sa v poslednom období roztrhlo vrece a aj preto vám dnes prinášame skvelú akciu na jeden z nich, ktorý pred necelými dvoma rokmi predstavila spoločnosť Apple. HomePod mini je vynikajúcim spoločníkom, do ktorejkoľvek domácnosti, pretože má elegantný a kompaktný dizajn a zároveň ponúkne špičkovú kvalitu prehrávania zvuku so zabudovanou hlasovou asistentkou Siri.

Verte alebo nie, napriek relatívne „smiešnym“ rozmerom dokáže tento inteligentný reproduktor roztancovať celú miestnosť a ak si navyše zaobstaráte dva kusy a spárujete ich so svojou Apple TV4K (tú zoženiete od 189,00 €), vo výsledku dostanete dostupnú alternatívu za domáce kino, ktorá bude plne postačovať vašim potrebám.

HomePod mini za smiešnu cenu 

HomePod miniNo a keď už sme pri cene obľúbeného HomePodu mini, ktorý sa na Slovensko z oficiálnej distribúcie ani nedodáva, jeho bežná cena stanovená spoločnosťou Apple je 129,00 €. Keďže sme však našli ponuku za 94,90 €, z nášho pohľadu nie je nad čím váhať.

Cenové zvýhodnenie sa pohybuje na úrovni – 26 %, respektíve 34,10 € a tieto peniaze môžete radšej využiť na nákup iných Apple produktov alebo príslušenstva.

Na záver vás ešte upozorníme, že samotná ponuka sa žiaľ týka iba bieleho prevedenia HomePodu mini, čo môže byť pri výbere mierne obmedzujúce. Na strane druhej, práve biela pôsobí na tomto zariadení veľmi elegantne a ľahko ju zladíte s akýmkoľvek nábytkom či elektronikou.

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy S23 Ultra klesol na cenové dno: Najväčší rival iPhonu 15 Pro Max je extrémne lacný
Môže ťa zaujímať
- Reklama -