Ak hľadáte špičkové slúchadlá od renomovaného výrobcu, ktoré vám poskytnú kvalitný zvuk aj ANC, máme pre vás jeden tip, nad ktorým sa oplatí porozmýšľať. Slúchadlá Sony WH-1000XM4 dnes kúpite za veľmi výhodnú cenu a do vrecka s nimi schováte väčšinu konkurentov. Pozrite sa, čo všetko ponúkajú.

Sony WH-1000XM4 sú vybavené 40 mm meničmi a podporou špičkového Hi-Res audia. Výrobca do nich vložil aj aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC), ktoré je tu vyladené na absolútne špičkovej úrovni. Sony WH-1000XM4 sú kompatibilné cez Bluetooth 5.0 s iOS aj Androidom a disponujú aj mikrofónmi, aby sa cez ne dalo telefonovať.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu, tá je dnes na mimoriadne nízkej a povedzme si na rovinu, že aj veľmi výhodnej úrovni. Zariadenie sa v čase uvedenia na trh predávalo za 399 €, avšak dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 245 €. V cenovom zvýhodnení tak ušetríte viac ako 150 € a budete sa tešiť z produktu, ktorý sa vyrovná aj dvojnásobne drahším AirPods Max. A stále to nie je všetko.

Sony WH-1000XM4
Zdroj: YouTube / Mkbhd

Sony WH-1000XM4 ponúkajú aj výbornú výdrž batérie na jedno nabitie. Zariadenie zvláda bez zapnutého ANC až 38 hodín na jedno nabitie, a akonáhle túto funkciu aktivujete, dostanete sa na stále slušných 30 hodín. Slúchadlá sa samozrejme dajú aj rýchlo nabíjať.

Ak teda chcete špičkové slúchadlá s dobrým zvukom aj ANC za rozumnú cenu, po kliknutí na tento odkaz ich získate len za 245 €. Je to ponuka, ktorá sa za žiadnych okolností neodmieta. A ak vás trápi to, že Sony WH-1000XM4 majú svojho nástupcu Sony WH-1000XM5, v praxi vás môžeme ubezpečiť, že medzi týmito zariadeniami sú len malé rozdiely, ktoré pri výraznej cenovej úspore určite oželiete.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Obľúbené Garmin Forerunner 255 kúpite v zľave za super cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -