Pokiaľ radi počúvate hudbu, alebo sledujete filmy / seriály cez slúchadlá, mali by ste si kúpiť kvalitné zariadenie, ktoré vám sprostredkuje čo možno najlepší zážitok. Apple je v tomto smere dlhé roky voľbou číslo jedna, no problémom je cena AirPods, ktorá sa šplhá v niektorých prípadoch do astronomických výšin. Aj preto vám dnes predstavíme alternatívu Huawei FreeBuds 5i, ktorú kúpite po zľave extrémne lacno. Tieto slúchadlá vás milo prekvapia.

Zariadenie je vybavené samými prémiovými funkciami, vrátane mimoriadne kvalitného zvuku, ktorý dokonca podporuje aj certifikát Hi-Res audio. Prehrávanie na tej najvyššej úrovni zabezpečujú 10 mm meničmi, ktoré spolupracujú s polymérovou kompozitnou membránou. Okrem iného v Huawei FreeBuds 5i nájdete aj výkonné aktívne potláčanie okolitých zvukov známe pod skratkou ANC a samozrejme im neublíži ani váš pot, či voda, pretože spĺňajú normu IPX4 rovnako, ako konkurenčné AirPods Pro.

To v čom sa Huawei FreeBuds 5i od prémiového produktu od Apple líšia, je však cena. Slúchadlá sa štandardne v Európe predávajú za adekvátnych 99 €, vďaka čomu sú ešte výrazne lacnejšie, ako obyčajné AirPods 2. generácie, ktoré okrem špičkovej kompatibility neponúkajú prakticky nič navyše. Dobrou správou ale je, že Huawei FreeBuds 5i kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 63 €, vďaka čomu na nich ušetríte cca tretinu. A to je extrémne výhodné, keď sa bavíme o produkte, ktorý môže konkurovať AirPods Pro.

Čo všetko ponúkajú Huawei FreeBuds 5i?

Huawei FreeBuds 5i
Zdroj: YouTube / Польза NET (úprava redakcie)

Vyššie sme si slúchadlá Huawei FreeBuds 5i predstavili v skratke, no keď sa na toto zariadenie pozrieme podrobnejšie, rýchlo zistíme, že toho ponúka ešte oveľa viac. V prvom rade sú to klasické silikónové štuple, ktoré v prípade AirPods získate až pri modeli „Pro“. AirPods 2 a ani AirPods 3 ich neponúkajú a tak nosenie nemusí byť dvakrát pohodlné.

Zariadenie má tiež mimoriadne sofistikované ANC. To dokáže perfektne tlmiť všetky okolité zvuky, nech už sa nachádzate v parku, alebo v inom rušnom prostredí. Po celý čas budete mať pocit pokoja a môžete si vychutnávať svoje obľúbené skladby, prípadne sa sústrediť na činnosť, ktorú práve vykonávate. Pri ANC sú k dispozícii 3 úrovne tlmenia a pomáha mu aj umelá inteligencia.

Huawei FreeBuds 5i samozrejme podporujú operačný systém iOS aj Android, pričom o pripojenie sa stará moderná technológia Bluetooth 5.2. Rovnako majú aj vlastnú aplikáciu Huawei AI Life, ktorú si viete zadarmo stiahnuť z internetových obchodov App Store či Google Play.

Prečítajte si tiež  MagSafe nabíjačka je teraz v zľave za výhodnú cenu. Vyskúšajte si túto technológiu konečne aj vy
huawei freebuds 5i
Zdroj: Huawei

To, čo vás však príjemne prekvapí, je aj výdrž batérie zariadenia. Len v nabíjacom puzdre sa nachádza dostatok energie na to, aby ste mohli počúvať hudbu približne 20,5 hodiny, pričom samotné slúchadlá to zvládnu robiť až 7,5 hodiny v kuse. Dokopy sa tak viete dostať na fantastických 28 hodín, čo je dosť aj pri dlhšom cestovaní.

Na nabíjanie vám spoľahlivo poslúži USB-C konektor a slúchadlá budete môcť ovládať jednoduchými dotykmi. Za nás teda zaujímavý produkt, ktorý sa určite oplatí. Ak vás Huawei FreeBuds 5i zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za najlepšie ceny na Slovensku. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -