Ak chcete dobré bezdrôtové slúchadlá, no AirPods Pro 2. generácie od spoločnosti Apple sa vám zdajú drahé, máme pre vás riešenie. Pokiaľ vám nevadí, že budete mať zariadenie od inej značky, ušetriť môžete veľmi slušné peniaze. S Huawei FreeBuds 5i získate podobné funkcie, kvalitný zvuk a tiež veľmi dobrú výdrž batérie. Teraz ich navyše kúpite v zľave.

Huawei FreeBuds 5i sú vybavené 10 mm meničmi, ktoré spolupracujú s polymérovou kompozitnou membránou. Rovnako podporujú certifikát Hi-Res audio, takže si užijete fantastickú kvalitu prehrávania. Samozrejmosťou je potom výkonné ANC (aktívne potláčanie hluku) či vodeodolnosť vďaka norme IPX4.

Bežná cena za Huawei FreeBuds 5i štartovala v čase uvedenia na trh na 99 €, čo je oveľa menej, ako by ste štandardne zaplatili za AirPods Pro 2. Po kliknutí na tento odkaz objavíte ponuku, kde sa dajú získať od 74,9 € priamo u autorizovaného predajcu spoločnosti Huawei, takže ešte slušne ušetríte!

huawei freebuds 5i
Zdroj: YouTube: Digital Amusers / ShiftDelete.Net (úprava redakcie)

Len pre porovnanie, AirPods Pro 2. generácie, ktoré sú vo všeobecnosti vyhlásené za jedny z najlepších bezdrôtových slúchadiel na trhu, sa bežne predávajú za 299 €. Po kliknutí na tento odkaz ich však kúpite za 238 €, čo je v podstate trojnásobok ceny Huawei FreeBuds 5i. A aj keď sú AirPods pre platformu od spoločnosti Apple oveľa vhodnejšie, pokiaľ nechcete míňať tak veľa peňazí, Huawei FreeBuds 5i sú určite prijateľnou voľbou.

Geniálne ANC a skvelá výdrž batérie 

ANC v Huawei FreeBuds 5i je vyšperkované na veľmi vysokej úrovni. Keď budete počúvať hudbu, alebo sledovať seriál / film, nebudú vás rušiť žiadne zvuky okolia. Jednoducho sa budete vedieť naplno sústrediť na prehrávaný obsah.

Slúchadlá sú samozrejme plne kompatibilné so zariadeniami s operačnými systémami iOS aj Android a pripájajú sa ku ním prostredníctvom technológie Bluetooth 5.2. Výdrž batérie je tiež veľmi obstojná a spolu s puzdrom zvládnu Huawei FreeBuds 5i fungovať až 28 hodín. Samotné slúchadlá majú potom až 7,5 hodinovú výdrž, kým ich znovu nevložíte do puzdra a nedobijete.

huawei freebuds 5i
Zdroj: Huawei

Za nás je to skvelá alternatíva za veľmi rozumnú cenu, s ktorou určite neurobíte krok vedľa. Veď Huawei FreeBuds 5i sú skoro o polovicu lacnejšie, ako štandardné AirPods 2. generácie z roku 2019, ktoré nemajú žiaden extra zvuk, ANC a ani štuple. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Ďalšia slovenská banka zdražuje. Toľkoto si priplatíte
Môže ťa zaujímať
- Reklama -