Ikonický Apple Store na 5th Avenue v New Yorku poznajú asi všetci. Jeho dizajn v tvare kocky, ktorá je celá zo skla je proste nezabudnuteľný. V súčasnosti tu ale prebieha rekonštrukcia a Apple si je vedomé toho, že v tejto oblasti má plno potencionálnych zákazníkov. Presne preto hneď vedľa v budove bývalého hračkárstva zariadilo svoju “náhradnú” predajňu, ktorá má zachytávať presne ľudí, ktorí milujú Apple produkty a ocitli sa práve na mieste, kde je aj ikonický Apple Store.

Na rýchlo ale fajn!

Predajňa Apple Store bola otvorená len v posledných dňoch a ako môžeme vidieť na fotkách nižšie, úplne sa všetko nestihlo. Môžeme to vidieť najmä na podlahách, ktoré nám pripadajú ako nedokončené. Na druhú stranu ale vyzerá naozaj dobre. Treba sa zamyslieť nad tým, že práce na náhradnej predajni trvali sotva pár dní a všetko bolo urobené naozaj na rýchlo. To, čo tu Apple spravilo za tak krátku dobu niekto nedokáže urobiť za celé mesiace. Zatiaľ nevieme, koľko budú trvať práce na ikonickom Apple Store, ale odhadujeme to na pár týždňov.

- Reklama -

Na fotkách nižšie si môžeš pozrieť to, ako náhradná predajňa vyzerá. Nezabúdajme na to, že tu nie je po prvý krát a tiež nezabúdajme na to, že celý tento cirkus sa deje len kvôli niekoľkým týždňom. Teraz nech si človek predstaví, aké tržby musí mať spoločnosť na týchto miestach, keď je ochotná na pár týždňov presťahovať celú pobočku. Obchod je síce menší, ale ako môžeš vidieť, stále plný ľudí, a to je presne to, čo Apple potrebovalo. Neskutočné! 🙂

Apple Store - svetapple.sk

Apple Store - svetapple.skApple Store - svetapple.skApple Store - svetapple.sk

Apple Store - svetapple.sk

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here