Jablková spoločnosť oficiálne spustila predaj očakávanej náhlavnej súpravy, čo dala patrične najavo aj výzdobou a prezentáciou svojich obchodov. Najvýnimočnejším je Apple Store na Piatej avenue v New Yorku, ktorý zdobí gigantická maketa Apple Vision Pro.

Apple sa na spustenie predaja tohoto revolučného zariadenia pripravuje rôznymi spôsobmi. Okrem vytvárania špeciálnych miest na demonštrácie v obchodoch sa vybrané predajne dočkali aj veľkolepých banerov či makiet. Najväčšiu pozornosť si však získal ikonický obchod v New Yorku, ktorý pozná snáď každý fanúšik značky.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Apple Store na Piatej avenue dostal poriadny upgrade

Riaditeľ spoločnosti Apple Tim Cook zdieľal na svojom profile X niekoľko fotografií, ktoré zobrazujú zahájenie predaja súpravy na Piatej avenue. Nad bránou predajne je nainštalovaný veľký model Apple Vision Pro, ktorý je možné vidieť ako zvnútra predajne, tak aj priamo z ulice.

Zákazníci, ktorí si prídu vyzdvihnúť svoje predobjednávky alebo tí, ktorí majú rezervované ukážky, budú môcť absolvovať 25-minútovú prezentáciu produktu.

Produkt musí byť prispôsobený používateľovi tak, aby bol pohodlný, čo znamená, že prezentácia bude určená pre zákazníkov po jednom. Predajný personál musel byť tiež vyškolený v oblasti manipulácie so zariadením a taktiež s operačným systémom visionOS.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Aplikácia Apple TV dorazí na ďalšiu platformu. Poriadne vás prekvapí na akú
Môže ťa zaujímať
- Reklama -