Podľa najnovších výsledkov prieskumov o podnikovom trhu spoločnosti Good Techonolgy môžme vidieť , že iOS drží 2/3 jej trhu. Hneď pod ním nájdeme samozrejme Android a posledným je Windows Phone.

67% dominantnosť

iOS dominuje neskutočným 67% na podnikovom trhu. Aj napriek tomu, že si oproti minulému roku mierne pohoršil o 5%, ktoré mu „ukradol“ konkurenčný Android, ide o fantastické číslo a stále mu patria spomínané 2/3. Hneď za nim nájdeme Android s 32% a posledným v tabulke je Windows Phone, ktorý sa so svojim úbohým 1% naozaj nemá čím chváliť!

good_technology_q2_2014
iOS drží až 2/3 z celkového podnikového trhu! – svetapple.sk

Na trhu tabletov dominuje iOS a teda iPad!

Tablety, ktoré by mali v dohľadnej dobe nahradiť naše klasické laptopy držia až 42% zo všetkých mobilných zariadení. Dobrou správou pre Apple môže byť fakt, že v tomto smere ich spoločnosť jasne dominuje a ich iPady držia neuveriteľných 90% trhu!

tablet
iPady s nainštalovanými iOS držia neskutočných 90% podnikového trhu – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.