Na trhu je množstvo zaujímavých bezdrôtových slúchadiel, ktoré dokážu konkurovať AirPods Pro 2. generácie od spoločnosti Apple. Dnes vám predstavíme zariadenie, ktoré ponúka okrem špičkového zvuku ešte aj displej. JBL Tour Pro 2 kúpite v zľave a tešiť sa môžete aj na extrémnu výdrž batérie. Je to skrátka nabitá elektronika, ako sa patrí.

Začnime dizajnom, ktorý sa podobá práve na AirPods Pro 2. generácie od spoločnosti Apple. Či už tvar samotných slúchadiel, alebo nabíjacieho puzdra, v oboch prípadoch ide o podobné zariadenie. Samozrejmosťou je prítomnosť štupľov, ako aj uzatvorenej konštrukcie. V nej sa nachádzajú 10 mm meniče s prvotriednym zvukom. Tešiť sa môžete samozrejme na ANC (aktívne filtrovanie okolitých zvukov) či Ambient Sound.

Čo sa týka ceny, JBL Tour Pro 2 sú konkurentom pre AirPods Pro 2 aj v tejto oblasti. Zariadenie sa totiž predáva za 280 €, čo je len o 20 € menej, než za koľko ponúka konkurent z Cupertina svoju alternatávu. Dobrou správou ale je, že po kliknutí na tento odkaz kúpite JBL Tour Pro 2 už od 242 €, vďaka čomu na nich príjemne ušetríte.

JBL Tour Pro 2
Zdroj: JBL

Aby sme však boli fér, konkurenčné AirPods Pro 2. generácie sa dajú kúpiť po zľave za prakticky rovnakú cenu. Po kliknutí na tento odkaz ich zoženiete od 239 €, čo je dokonca o pár drobných lepšia cena. Na druhej strane, nemáte tu displej, ktorý môže niektorých zákazníkov lákať.

JBL Tour Pro 2 sú po technickej stránke nabité 

Zdroj: JBL

JBL Tour Pro 2 umožňujú aj telefónovať, nakoľko sú vybavené kvalitnými mikrofónmi. Vďaka tomu budete nie len vy počuť ostatných, ale aj oni vás. Fantastická je tiež výdrž batérie, ktorá prekonáva všetkých konkurentov. JBL Tour Pro 2 vydržia fungovať až 40 hodín na jedno nabitie, čo je o 10 hodín lepší výsledok, než AirPods Pro 2.

Čerešničkou na torte je potom špeciálna mobilná aplikácia, cez ktoré si viete zariadenie spárovať so svojim iOS, alebo Android zariadením a následne ho nastavovať. Na spárovanie slúži štandard Bluetooth 5.3 a slúchadlá budete nabíjať cez USB-C kábel.

JBL Tour Pro 2
Zdroj: JBL

Z nášho pohľadu teda ide o zaujímavú alternatívu pre AirPods Pro 2, ktorej skutočne nič nechýba. Ide pravdepodobne o jediné bezdrôtové slúchadlá, ktoré vám dnes dokážu ponúknuť aj displej. Je to možno skôr elegantný detail, no veríme, že technologickí nadšenci takúto vychytávku určite ocenia.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra kúpite o stovky eur lacnejšie

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -