Jony Ive je veľký pán dizajnér a tiž veľký terč každoročných posmeškov od komunity. Nevieme prečo si to vždycky odnesie práve talentovaný šéf dizajnu spoločnosti Apple ale v podstate nás to vie vždy veľmi pekne pobaviť. Najnovšie sa na internete objavili správy o tom, že Jony Ive udáva trendy pánskych účesov. Hold, môže za to práve iPhone X ale kto by sa nezasmial však? 

Kritika

Ako sme už uviedli v rannom článku ani sám Steve Job by asi nedovolil aby iPhone X vyzeral tak, ako napokon vyzeral. Nevadí nám jeho dizajn, vlastne nám nevadí ani displej ale niekomu môže prekážať horná časť, ktorú ľudia nazývajú aj ako „uši“ či „rohy“. Je to veľmi zaujímave riešnie, ktoré však mohli v spoločnosti vymyslieť aj ináč. Napokon si to odniesol aj Jony Ive so svojim „novým“ účesom.

- Reklama -

Ako iste vieš, práve Jony nie je práve typ človeka, ktorého by sme niekedy videli nosiť dlhé vlasy. Ak práve nemal úplne holú hlavu, nosil veľmi krátky účes. Práve to využili vtipkári a Jonyho vlasy dostali čiernu farbu. Navyše ale dostali ešte niečo horšie a to výkroje presne tak, ako to má iPhone X. Tak čo, páči sa ti Jonyho nový hairstyle alebo si myslíš, že lepšie to mal pred tým? My sa nejako nevieme rozhodnúť 😀

Jony Ive - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.