Ako už iste vieš, včera večer sa konala Apple Keynote s názvom „Hello Again“. Bola to posledná tohtoročná konferencia, ktorú Apple usporiadalo a predstavilo na nej celkovo tri nové, revolučné počítače, s ktorými chce v budúcnosti dobyť trh. Nájdeme tu nové MacBooky Pro či 13″ MacBook, ktorý je vlastne takou náhradou za MacBook Air. Pokiaľ si včera konferenciu nemohol sledovať, prípadne ti niečo uniklo, máme pre teba fantastickú možnosť ako to napraviť.

Zostrih

Tak ako vždy po Keynote ti aj dnes prinášame krátky, 4 minútový zostrih celej konferencie, ktorá sa včera večer točila hlavne okolo nových počítačov Mac. Dozvieš sa prakticky všetko čo potrebuješ vedieť a keďže mal celý pôvodný záznam až 82 minút, veľmi jednoducho ušetríš až 78 minút tvojho života, čo určite znie fajn. Presne preto tu už nejdeme zdržiavať dlhým textom. Pohodlne sa usaď a vychutnaj si všetko to, čo pre nás Apple pripravilo na najbližšie obdobie.

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.