Ak patríte medzi veľkých fanúšikov spoločnosti Apple, pravdepodobne sledujete aj všetky jej konferencie, na ktorých sa prezentujú nové produkty. Od tej najbližšej nás pravdepodobne delia už len týždne, či mesiace.

Túto informáciu potvrdili presní analytici zo spoločnosti Wedbush, ktorí vo svojej správe hovoria o septembrovom evente. V princípe by na tom nebolo nič divné, veď v uplynulých rokoch bolo septembrové predstavenie v podstate tradíciou.

- Reklama -

Koronavírus ale v roku 2020 zapríčinil, že Apple nestihlo dokončiť niektoré testy týkajúce sa vývoja a výroby a predstavenie iPhonu 12 sa konalo až v októbri, pričom predaj začal po celom svete začiatkom novembra.

Apple už pandémia neprekvapí 

Na podobnú situáciu sme boli pochopiteľne pripravení aj v roku 2021. Pandémia stále pretrváva a navyše ju komplikujú aj rôzne krízy (polovodičov) či živelné katastrofy. Našťastie však v Cupertine mysleli na možné prekážky a dobre sa pripravili.

iPhone 13

Podľa všetkého je teda iPhone 13 skoro hotový a nemali by vzniknúť komplikácie ani v dodávateľských reťazcoch. Septembrové predstavenie je tým pádom takmer isté

No a čo je na tom najlepšie, samotnú informáciu nepočujeme po prvýkrát. Už v júni sme priniesli správu, že event by mal prebiehať presne 14. septembra 2021 (čo celkom sedelo).

Dajte nám vedieť do komentárov, čo od iPhonu 13 očakávate vy. Podľa nášho názoru v redakcii pôjde skôr o evolučnú zmenu, no Apple si pripraví aj zaujímavé technológie či inovácie. Nechajme sa prekvapiť.

- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here