Spoločnosť Apple niekoľkokrát ročne predstavuje nové alebo vylepšené produkty. Sledovacieho prívesku AirTag sme sa dočkali ešte v apríli a v súčasnosti ide o celkom populárny produkt.

Jeho hlavnou výhodou je cena, ktorá sa pohybuje na úrovni len 35,00 € (1ks) alebo 119,00 € (4ks). Vďaka tomu je dostupný prakticky pre každého a rýchlo sa s ním zoznamujú používatelia z celého sveta.

- Reklama -

Čo však Apple môže urobiť aby toto drobné sledovacie zariadenie urobilo ešte populárnejším? Odpovedí je hneď viacero, no čiastočne nám ich naznačuje nový koncept, o ktorý sa postaral Tech Blood.

Farebný AirTag

Vo videu nižšie uvidíte „AirTag druhej generácie“, ktorá sa tvarovo podobá na aktuálnu verziu avšak líši sa vo farbách a taktiež v spracovaní. Zatiaľ čo v súčasnosti je AirTag striktne iba biely a zo spodnej časti disponuje strieborným kovovým krytom, v budúcnosti by mohol byť farebný vrátane kovovej časti.

Prečítajte si tiež  AirTag skryl do kolobežky, ktorú mu ukradli. Následne vypátral obchod s kradnutým tovarom

Ak sa vám to zdá ako málo pravdepodobné, pozrite sa na HomePod mini, kde tento koncept vcelku funguje. Apple ho predstavilo iba v bielej a čiernej avšak v októbri doplnilo ponuku aj o žltú, oranžovú a modrú farbu.

Dajte nám vedieť do komentára ako sa tento nápad páči vám. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.