Niet pochýb o tom, že AirPods Max sú najlepším hudobným zariadením, aké má spoločnosť Apple v ponuke. K dispozícii majú špičkové prehrávanie skladieb a rovnako tak perfektnú kompatibilitu s iPhonom či Macom. Ako však už býva zvykom, výrobca si za to necháva poriadne zaplatiť …

Aby sme boli presnejší, Apple si pýta za AirPods Max štandardne až 629 € a úprimne, v tejto cenovej relácii sa už blížime k oveľa profesionálnejším zariadeniam, ktoré majú ešte lepšie schopnosti v oblasti prehrávania skladieb než AirPods Max. Ako teda získať tento produkt za rozumnejšiu cenu v zľave? Stačí si vybrať toho správneho predajcu.

Na základe nášho prieskumu sme zistili, že náhlavné bezdrôtové slúchadlá získate na Slovensku najlacnejšie od 507,96 € ako nové s 24 mesačnou zárukou. Zariadenie je navyše na sklade, takže ho môžete získať hneď. Problémom ale môže byť farba, ktorá je ružová a to niektorým zákazníkom bude prekážať.

Ak by ste chceli iné prevedenie, pripravte sa, že zaplatíte viac. Za zelené AirPods Max je to napríklad ešte stále prijateľných 516 € a za strieborne AirPods Max až 569 €, čo už je dosť výrazný príplatok. Stále sa to ale dá označiť ako zaujímavá zľava. AirPods Max kúpite aktuálne za najlepšie ceny u týchto predajcov.

A ak sa pýtate, či to stojí za to, naša odpoveď znie jednoznačne áno. AirPods Max sú zariadením, ktorého kvality budete oceňovať každý jeden deň.

AirPods Max v šedej Space Gray farbe
Zdroj: Unsplash / Simon Hrozian

Majú špeciálny mechanizmus na čelenke, vďaka ktorému vám perfektne sadnú na hlavu a ani po hodinách používania nepocítite tlačenie alebo únavu. Navyše, ak by vám nevadila červená / ružová farba, získať ich môžete extrémne lacno. Tak na čo ešte čakáte? Najvýhodnejšie ponuky na nákup AirPods Max nájdete tu.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  5 aplikácií, ktoré sú teraz zadarmo
Môže ťa zaujímať
- Reklama -