Niet pochýb o tom, že AirPods Max sú najlepším hudobným zariadením, aké má spoločnosť Apple v ponuke. K dispozícii majú špičkové prehrávanie skladieb a rovnako tak perfektnú kompatibilitu s iPhonom či Macom. Ako však už býva zvykom, výrobca si za to necháva poriadne zaplatiť …

Aby sme boli presnejší, Apple si pýta za AirPods Max štandardne až 629 € a úprimne, v tejto cenovej relácii sa už blížime k oveľa profesionálnejším zariadeniam, ktoré majú ešte lepšie schopnosti v oblasti prehrávania skladieb než AirPods Max. Ako teda získať tento produkt za rozumnejšiu cenu v zľave? Stačí si vybrať toho správneho predajcu.

Na základe nášho prieskumu sme zistili, že náhlavné bezdrôtové slúchadlá získate na Slovensku najlacnejšie od 507,96 € ako nové s 24 mesačnou zárukou. Zariadenie je navyše na sklade, takže ho môžete získať hneď. Problémom ale môže byť farba, ktorá je ružová a to niektorým zákazníkom bude prekážať.

Ak by ste chceli iné prevedenie, pripravte sa, že zaplatíte viac. Za zelené AirPods Max je to napríklad ešte stále prijateľných 516 € a za strieborne AirPods Max až 569 €, čo už je dosť výrazný príplatok. Stále sa to ale dá označiť ako zaujímavá zľava. AirPods Max kúpite aktuálne za najlepšie ceny u týchto predajcov.

A ak sa pýtate, či to stojí za to, naša odpoveď znie jednoznačne áno. AirPods Max sú zariadením, ktorého kvality budete oceňovať každý jeden deň.

AirPods Max v šedej Space Gray farbe
Zdroj: Unsplash / Simon Hrozian

Majú špeciálny mechanizmus na čelenke, vďaka ktorému vám perfektne sadnú na hlavu a ani po hodinách používania nepocítite tlačenie alebo únavu. Navyše, ak by vám nevadila červená / ružová farba, získať ich môžete extrémne lacno. Tak na čo ešte čakáte? Najvýhodnejšie ponuky na nákup AirPods Max nájdete tu.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Celý svet si uťahuje z Tima Cooka!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here