Blíži sa koniec leta a nastupuje obdobie, v ktorom budeme používať bezdrôtové slúchadlá viac ako obvykle. Medzi najlepšie produkty v tejto kategórii patria dlhodobo AirPods od spoločnosti Apple. Či už ich chcete nosiť do školy, alebo do práce, teraz ich môžete získať v zľavách za fantastickú cenu. Ušetríte na všetkých modeloch.

1. AirPods 2. generácie, alias slúchadlá pre nenáročných

AirPods 2 sú v zľave
Zdroj: Unsplash / Khoa Nguyen / Daniel Korpai (úprava redakcie)

Začnime klasickými AirPods 2. generácie, ktoré sú na trhu už od roku 2019. Napriek tomu stále fungujú mimoriadne jednoducho a perfektne si rozumejú s akýmkoľvek Apple zariadením. Tieto bezdrôtové slúchadlá majú primeranú kvalitu prehrávania, obsahujú extrémne rýchly systém párovania a tiež si cez ne pohodlne zatelefonujete.

Nabíjacia krabička vydrží fungovať približne 19 hodín na jedno nabitie a samotné slúchadlá približne 5 hodín na jedno nabitie, čo dáva dokopy veľmi slušných 24 hodín. To vám vystačí aj na dlhších cestách. No a cena? AirPods 2. generácie sa štandardne predávajú za 159 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich kúpite lacnejšie, už od 120 €, vďaka čomu ušetríte príjemných 40 €.

2. AirPods 3. generácie sú zlatá stredná cesta

Zdroj: Unsplash / Thai Nguyen / Alireza Khoddam (úprava redakcie)

Pokiaľ hľadáte nové AirPods, no 2. generácia sa vám zdá po vizuálnej stránke príliš zastaralá, kúpiť si môžete aj oveľa modernejšiu 3. generáciu. Tá sa vyznačuje lepším zvukom, prítomnosťou adaptívneho ekvalizéra či prepracovaným systémom dotykového ovládania. AirPods 3. generácie vychádzajú po dizajnovej stránke z AirPods Pro, až na to, že nemajú silikónové štuple.

Budúci majiteľ však ocení aj dlhšiu výdrž na jedno nabitie, ktorá môže v optimálnych podmienkach dosahovať až 30 hodín spolu s nabíjacím puzdrom. Bez neho zvládnu samostatné slúchadlá približne 5 – 6 hodín na jedno nabitie. Spomenúť tiež musíme vstavanú ochranu voči vode a potu, ktorú zabezpečuje norma IPX4. AirPods 3 sú teda celkovo odolnejšie. No a cena?

AirPods 3. generácie sa štandardne predávajú za 219 € s MagSage nabíjacím puzdrom, no po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať už za 175 €. Opäť teda ide o slušnú úsporu pri produkte, s ktorého nákupom určite neurobíte krok vedľa.

3. AirPods Pro 2. generácie ala vlajková loď ponuky

AirPods Pro
Zdroj: YouTube / Mac Address / Just Use (úprava redakcie)

Do tretice tu máme AirPods Pro 2. generácie, ktoré sú svojimi schopnosťami ďaleko nad oboma vyššie spomenutými modelmi. Ako jediné ponúkajú silikónové štuple a tiež režimy, ako aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC), transparentný posluch či s príchodom iOS 17 aj špeciálny režim adaptívneho zvuku (kombinácia ANC + transparentného posluchu)

V slúchadlách sa tiež nachádza modernejší procesor H2, či možnosť nabíjania prostredníctvom nabíjačky z Apple Watch. Takisto je tu veľmi prepracované puzdro, ktoré má po novom možnosť zavesenia, podporuje funkciu precízneho vyhľadávania a dokonca sú jeho súčasťou aj reproduktory. Zároveň je to prvé puzdro pre AirPods, ktoré Apple vybavilo zvýšenou odolnosťou proti vode.

Prečítajte si tiež  Nothing Phone dostáva vítanú funkciu, ktorá poteší majiteľov AirPods

Samotné slúchadlá majú výdrž batérie na úrovni 30 hodín, čo je fantastická hodnota, pričom hudbu môžete počúvať až 6 hodín v jednom kuse. Hlasitosť si potom môžete po prvýkrát upravovať priamo na nabíjacej stopke. Zaujímavá je aj cena.

AirPods Pro 2. generácie sa štandardne predávajú za 299 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 237 €. Z nášho pohľadu ide o najvýhodnejšiu voľbu, no rozhodnúť sa musí každý sám. Do čoho pôjdete vy?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -