AirPods Max môžeme označiť za najlepšie slúchadlá, aké má Apple v ponuke. Majú luxusný dizajn aj spracovanie a vďaka uzatvorenej konštrukcii hrajú absolútne perfektne. Pokiaľ si chcete AirPods Max kúpiť, teraz na to máte skvelú príležitosť. Slúchadlá môžete získať v slušnej zľave.

Súčasťou AirPods Max je pevný rám, ktorý obsahuje posuvné komponenty, vďaka čomu si slúchadlá pohodlne umiestnite na svoju hlavu. Takisto majú mäkké, magnetické nášuníky, ktoré sa dajú vymieňať. Zároveň sú AirPods Max schopné aktívne potláčať hluk, vďaka funkcii ANC a taktiež sprístupniť zážitok v podobe priestorového zvuku. O ten sa starajú 40 mm meniče, vďaka čomu získa používateľ absolútne pôsobivý audio-zážitok.

Čo sa týka ceny AirPods Max, zďaleka pri nich nemôžeme hovoriť, ako o lacnom produkte. Apple tieto slúchadlá predáva až za 629 €, no po kliknutí na tento odkaz ich môžete získať od 560 €. V Zľave ich majú aj autorizovaní predajcovia Apple.

Súčasťou AirPods Max je aj digitálna korunka z Apple Watch, podpora hlasového asistenta Siri či až 20 hodinová výdrž batérie na jedno nabitie.

AirPods Max v šedej Space Gray farbe
Zdroj: Unsplash / Simon Hrozian

Slúchadlá majú samozrejme všetky vychytávky, ktoré nájdete aj v ostatných AirPods. Sú dokonalo kompatibilné, automaticky detegujú, či ich máte na hlave a automaticky sa pripájajú ku iPhonu, Macu, iPadu či Apple Watch. Toto sú tie detaily, pre ktoré ich budete milovať.

Sony WH-1000XM5 hrajú možno aj lepšie a sú výrazne lacnejšie 

Sony WH-1000XM5
Zdroj: YouTube / Marques Brownlee / Nikias Molina (úprava redakcie)

Pokiaľ vám prídu AirPods Max za uvedených 560 € príliš drahé, no vy hľadáte niečo „na úrovni„, zaobstarať si môžete Sony WH-1000XM5. Po zvukovej stránke ide o porovnateľne dobré slúchadlá (možno aj lepšie) a vďaka nižšej cene na nich veľmi slušne ušetríte. Sony ich síce predáva od 399 €, no po kliknutí na tento odkaz ich nájdete aj za 379 €. To je o cca 180 € menej, ako by ste zaplatili za AirPods Max.

Sony WH-1000XM5 majú 30 mm meniče, ktoré sú vyrobené z prvotriednych materiálov, aby poslúcháčovi sprostredkovali dokonalý zvuk. Zariadenie je tiež vybavené technológiami ANC, Bluetooth 5.2 či 3,5 mm Jack konektorom.

Výdrž batérie na jedno nabitie bez ANC dosahuje až 40 hodín, pričom s aktivovanou funkciou potláčania okolitých zvukov je to cca 30 hodín a Sony WH-1000XM5 podporujú aj rýchle nabíjanie. Vďaka nemu dokážu už za 3 minúty na nabíjačke ponúknuť až 3 hodinové prehrávanie.

Prečítajte si tiež  Microsoft: Apple zarába na prehliadači Bing viac ako my

Rozhodnutie, ktorý produkt si vybrať nechávame na vás. Z nášho pohľadu sa oplatia oboje slúchadlá. Ak vám ide čisto o zvuk, Sony sú tou pravou voľbou, no ak si potrpíte na kompatibilite, mali by ste si kúpiť AirPods Max, hoci za ne zaplatíte viac.

Dajte nám vedieť do komentára, ako ste sa rozhodli.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -