Dnešná moderná doba prináša rôzne situácie, na ktorých sa môžeme pobaviť. Táto mamička obliekla deti na Halloween ako AirPods. Či už chcene alebo nechcene, je to v čase veľkého ošiaľu kvôli AirPods Pro. Možno aj vďaka tomu si zaslúžila aj reakciu Tima Cooka.

Mamička obliekla deti na Halloween ako AirPods.

Dnes je doba sociálnych sietí a influencerov. Táto mamička jednoznačne patrí medzi nich. Na svojom Instagram účte má ku dnešnému dňu viac ako 127 tisíc sledovateľov. To už je číslo je už dosť veľké na to aby sa jej príspevky mohli dostať ďalej do sveta. Pravdepodobne si obľúbila technológiu od Apple, ktorou sú bezdrôtové slúchadlá AirPods. Tie ľudia doslova milujú a vidieť dve deti oblečené v kostýme, ktorý práve tieto slúchadla pripomína je naozaj milý pohľad.

Akonáhle táto mamička zverejnila fotografiu, reakcie na seba nenechali dlho čakať. Ku dnešnému dňu nájdeme pod fotkami skoro 70 000 lajkov a 2 000 komentárov. To už o niečom vypovedá. Čo je však ešte zaujímavejšie, reagoval na ňu aj sám generálny riaditeľ spoločnosti Apple, Tim Cook. Ten fotografie (vrátane Instagram účtu autorky) zdieľal pomocou svojho Twitter účtu. Dodal k tomu aj jednoduchú vetu „Look like future pros to me! Happy Halloween!“. V preklade znamená, že Timovi pripomínajú ďalšiu generáciu AirPods Pro.

https://www.instagram.com/p/B4S_wiSJErH/?utm_source=ig_embed

Samotná mamička teda vyvolala menší mediálny ošiaľ, ktorý sa napokon dostal až k CEO Applu. Čo je veľký úspech. Samozrejme určite nejde o prvú reakciu Tima Cooka. Občas aj on niečo zdieľa a následne to vtipne okomentuje tak ako v tomto prípade. Šanca, že si ale vyberie niekoho fotografiu alebo príspevok je ale skoro nulová. O to je táto reakcia cennejšia. To komentára pod týmto článkom nám nezabudnite poslať to, v akom Halloweenskom kostýme ste si užívali sviatok počas tohto roka vy.

https://twitter.com/tim_cook/status/1190042482421186561?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1190042482421186561&ref_url=https%3A%2F%2Fmobil.sk%2Fclanok%2F3447-najabsurdnejsi-kostym-tohto-roka-mamicka-obliekla-svoje-deti-ako-apple-airpods
Prečítajte si tiež  Prechod na USB-C sa bude týkať aj príslušenstva pre Mac, slúchadiel AirPods a ďalších zariadení
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.