Ešte v roku 2011 vyšla kniha Steve Jobs od Waltera Isaacsona, ktorá je životopisom jedného z najväčších novátorov 20. a 21. storočia.

Na základe viac ako štyridsiatich rozhovorov so spoluzakladateľom spoločnosti Apple spoznáte príbehy, o ktorých ste zrejme nikdy predtým nepočuli. A veríme, že sa vo veľa prípadoch aj príjemne zabavíte.

- Reklama -

Taktiež sa môžete tešiť na viac ako sto rozhovorov s členmi Jobsovej rodiny, priateľmi, protivníkmi z technologickej brandže, konkurentmi ale aj kolegami. Každý z nich vnímal jeho osobnosť ináč a každý má na neho odlišné spomienky.

Príbeh tohto človeka je poučný ale aj varovný zároveň. Čitateľ sa dozvie viac o jeho inováciách v technologickom priemysle, ktoré sa zďaleka netýkali iba osobných počítačov ale aj animovaných filmov, hudby atď.

Zaujímavé sú tiež spôsoby vedenia firmy, hodnoty aké Steve Jobs vyznával ale aj jeho nezameniteľný charakter a autorita.

Pokiaľ máte doma niekoho, kto fandí spoločnosti Apple a miluje jej produkty, táto kniha mu pod vianočným stromčekom určite urobí radosť. Jej cena sa pohybuje na úrovni cca 20 € a čitateľ sa môže tešiť celkovo až na 546 strán + 16 strán obrazovej prílohy.

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.