Apple už roky ponúka možnosť unikátneho gravírovania pre niektoré produkty. Kedysi to boli hlavne iPody, dnes sú to napríklad aj AirPods. Táto možnosť je zadarmo dostupná pre všetkých, ktorí si svoje produkty zakúpia v Apple Store. Najbližšie od nás tak môžu urobiť napríklad zákazníci v Česku. Po novom už sa negravíruje len text ale aj Emoji ikonky.

Na AirPods si môžete vygravítovať Emoji.

Možnosť gravírovania je k dispozícii už roky. Pokiaľ ste mali šťastie a nakupovali ste v Apple, mohli ste si na svoj produkt nechať „zväčniť“ čo ste len chceli. Pre zákazníkov bola samozrejme táto služba vždy úplne zadarmo. Hoci ju nevyužívajú všetci, niekedy si svojho fanúšika nájde. Jablková spoločnosť teraz rozšírila jej možnosti. Gravírovať už dokáže aj Emoji ikonky.

- Reklama -

Pokiaľ máte záujem urobiť si unikátne púzdro pre svoje slúchadlá, stačí kliknúť pri nákupe na text „Ukaž, komu patří – zdarma“. Doteraz ste si sem mohli napísať napríklad svoje meno.

Odteraz tu budete môcť zadať napríklad značku. Apple vytvorilo svoj vlastný zoznam Emoji ikoniek, ktoré sa môžu na púzdre objaviť. Nejde tu samozrejme o úplne všetkých „smajlíkov“, ktorými operačný systém iOS disponuje. Napriek tomu sme ich narátali až 31. Všetky si ich môžete pozrieť na obrázku nižšie.

Na AirPods si môžete vygravítovať Emoji.
Tieto Emoji si môžete na AirPods vygravírovať – svetapple.sk

Gravírovať sa dá na všetky generácie AirPods

Novinka sa týka troch modelov AirPods, ktoré sú aktuálne v ponuke. Gravírovať tak môžete na model Pro, na druhú ale aj prvú generáciu bez bezdrôtového nabíjacieho púzdra. Dôležité je poznamenať, že ikonku a text nie je možné kombinovať. To znamená, že sa môžete rozhodnúť len pre jedno alebo druhé.

Apple tiež zdokonalilo kvalitu textu. Vyzerá o čosi lepšie. Pokiaľ máte záujem vyskúšať si „konfigurátor“ od Apple, môžete to urobiť na týchto stránkach. Ako sme už ale uviedli, v tomto prípade sa jedná len o Český internetový obchod. Na Slovensku môžeme na túto službu zabudnúť…

Na AirPods si môžete vygravítovať Emoji.
Na AirPods si môžete vygravítovať Emoji.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.