Len pred niečo vyše mesiacom ste si mohli na našej stránke pozrieť prvú upútavku na nový komediálny seriál s názvom „Ted Lasso“. Ani sme sa nenazdali a od dnešného dňa pribudli prvé epizódy do streamovacej služby Apple TV+!

Na Apple TV+ dorazil komediálny seriál Ted Lasso!

Novinka sa odohráva v prostredí Anglicka a zároveň sa jedná o druhé dielo z tejto krajiny, ktoré nájdete na „jablkovej“ platforme (prvý bol sitkom „Trying“).

- Reklama -

V hlavnej úlohe sa ocitol Jason Sudeikis, ktorý stelesňuje futbalového trénera Teda Lassa z Kansasu. Ten má za úlohu dostať do formy profesionálny tím hráčov, pričom sám nemá takmer žiadne skúsenosti. Pochopiteľne sa teda objavia problémy…

Počas celého seriálu zažijete divokú jazdu plnú zábavy. O kvalitách komédie vás môže presvedčiť už samotný trailer. Jason Sudeikis sa dlhé roky vyskytoval najmä relácii „Saturday Night Live“. V rámci hereckej kariéry sa ocitol vo filmoch „We the Millers“ či „Horrible Bosses“.

K dispozícií sú prvé tri diely. Zvyšok bude pribúdať jednotlivo po týždňoch. Sami môžete posúdiť, či Ted Lasso stojí za rozhliadnutie alebo je to jedným slovom „nuda“. Nás seriál zaujal a tešíme sa na ďalšie pokračovanie. Ak ste už niektoré časti videli, do komentára nám napíšte, čo na túto novinku hovoríte vy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.