Len pred niečo vyše mesiacom ste si mohli na našej stránke pozrieť prvú upútavku na nový komediálny seriál s názvom „Ted Lasso“. Ani sme sa nenazdali a od dnešného dňa pribudli prvé epizódy do streamovacej služby Apple TV+!

Na Apple TV+ dorazil komediálny seriál Ted Lasso!

Novinka sa odohráva v prostredí Anglicka a zároveň sa jedná o druhé dielo z tejto krajiny, ktoré nájdete na „jablkovej“ platforme (prvý bol sitkom „Trying“).

V hlavnej úlohe sa ocitol Jason Sudeikis, ktorý stelesňuje futbalového trénera Teda Lassa z Kansasu. Ten má za úlohu dostať do formy profesionálny tím hráčov, pričom sám nemá takmer žiadne skúsenosti. Pochopiteľne sa teda objavia problémy…

Počas celého seriálu zažijete divokú jazdu plnú zábavy. O kvalitách komédie vás môže presvedčiť už samotný trailer. Jason Sudeikis sa dlhé roky vyskytoval najmä relácii „Saturday Night Live“. V rámci hereckej kariéry sa ocitol vo filmoch „We the Millers“ či „Horrible Bosses“.

K dispozícií sú prvé tri diely. Zvyšok bude pribúdať jednotlivo po týždňoch. Sami môžete posúdiť, či Ted Lasso stojí za rozhliadnutie alebo je to jedným slovom „nuda“. Nás seriál zaujal a tešíme sa na ďalšie pokračovanie. Ak ste už niektoré časti videli, do komentára nám napíšte, čo na túto novinku hovoríte vy.

Prečítajte si tiež  Apple TV 4K druhej generácie prichádza na scénu. Na čo sa môžete tešiť?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.