V jablkovej spoločnosti sa neustále snažia pracovať na svojej streamovacej platforme, ktoré funguje od konca minulého roka. Aj keď tu bolo zo začiatku relatívne málo obsahu, s postupom času sa to zlepšuje. Už čoskoro sa dočkáme úplne nového seriálu, s názvom Ted Lasso. Premiéra je naplánovaná na 14. augusta. Pozrite si prvý trailer.

Ted Lasso

Spoločnosť Apple už čoskoro predstaví svoj druhý zábavný seriál, ktorý sa má odohrávať v prostredí Anglicka. Konkrétne sa sem dostane futbalový tréner Ted Lasso (Jason Sudeikis), ktorý pochádza z Kansasu a trénuje profesionálny tím. Sám o sebe nemá takmer žiadne skúsenosti, takže zažije divokú jazdu plnú zábavy a prekážok.

Ukážka, ktorú môžete vidieť nižšie vyzerá veľmi príjemne a zábavne. Na novinku sa veľmi tešíme. Ako už sme spomenuli vyššie, premiéra je naplánovaná na 14. augusta 2020. Jason Sudeikis sa dlhé roky vyskytoval v relácii „Saturday Night Live“. Okrem toho ste ho mohli vidieť aj vo filmoch „We the Millers“ či „Horrible Bosses“ a ďalších… Uvidíme, ako dopadne jeho premiéra na Apple TV+ a zároveň držíme palce. Čo hovoríte na trailer? Oslovil vás nový seriál alebo nie? Napíšte nám do komentára.

Prečítajte si tiež  Stiahnite si pozadia z nového iPhonu 12 Pro do svojho aktuálneho zariadenia.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.