Pokiaľ máte predplatenú streamovaciu službu od spoločnosti Apple alebo jej obsah odoberáte zadarmo, máme pre vás dobré správy. Na Apple TV+ mieri nový dramatický seriál Suspicion, kde si jednu z hlavných úloh zahrá Uma Turman. Tá je známa z filmovej série Kill Bill. V seriáli stvárni americkú podnikateľku, ktorej uniesli syna.

Samotný seriál je už hotový a v tejto chvíli v podstate len čaká na premiéru. Spoločnosť Apple v rámci svojich marketingových aktivít zverejnila aj opis deja, ktorý nám prezrádza, na čo sa môžeme tešiť:

- Reklama -

„Keď z newyorského hotela unesú syna prominentnej americkej podnikateľky, podozrenie rýchlo padne na štyroch zdanlivo obyčajných britských občanov, ktorí boli v daný večer v tom istom hoteli. Akonáhle sa však ocitnú v transatlantických pretekoch, aby dokázali svoju nevinu, ukáže sa, že nie každému sa dá veriť. Kto skutočne stojí za záhadným únosom a kto sa previnil len tým, že bol v nesprávny čas na nesprávnom mieste?“ – Apple

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Na Apple TV+ mieri nový dramatický seriál Suspicion. Pozrite si trailer 

Nový dramatický seriál je adaptáciou izraelského seriálu False Flag a režisérom je Chris Long. Prvé časti budú mať svoju premiéru už vo februári 2022. Ak vás teda zaujal opis a páči sa vám trailer pod týmto odstavcom, máte sa na čo tešiť.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.