Pokiaľ máte predplatenú streamovaciu službu od spoločnosti Apple alebo jej obsah odoberáte zadarmo, máme pre vás dobré správy. Na Apple TV+ mieri nový dramatický seriál Suspicion, kde si jednu z hlavných úloh zahrá Uma Turman. Tá je známa z filmovej série Kill Bill. V seriáli stvárni americkú podnikateľku, ktorej uniesli syna.

Samotný seriál je už hotový a v tejto chvíli v podstate len čaká na premiéru. Spoločnosť Apple v rámci svojich marketingových aktivít zverejnila aj opis deja, ktorý nám prezrádza, na čo sa môžeme tešiť:

„Keď z newyorského hotela unesú syna prominentnej americkej podnikateľky, podozrenie rýchlo padne na štyroch zdanlivo obyčajných britských občanov, ktorí boli v daný večer v tom istom hoteli. Akonáhle sa však ocitnú v transatlantických pretekoch, aby dokázali svoju nevinu, ukáže sa, že nie každému sa dá veriť. Kto skutočne stojí za záhadným únosom a kto sa previnil len tým, že bol v nesprávny čas na nesprávnom mieste?“ – Apple

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Na Apple TV+ mieri nový dramatický seriál Suspicion. Pozrite si trailer 

Nový dramatický seriál je adaptáciou izraelského seriálu False Flag a režisérom je Chris Long. Prvé časti budú mať svoju premiéru už vo februári 2022. Ak vás teda zaujal opis a páči sa vám trailer pod týmto odstavcom, máte sa na čo tešiť.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple predstavilo nové MacBooky Pro s čipom M2 Pro a M2 Max. Toto sú všetky novinky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.