Cupertinský gigant neustále pracuje na obsahu pre svoju streamovaciu platformu Apple TV+. Najnovšie firma prezradila, že odkúpila autorské práva na úplne nový kriminálny seriál The Afterparty. O jeho produkciu sa postaral Chris Miller a Phil Lord.

Na Apple TV+ príde nový seriál The Afterparty

O novinke zatiaľ nemáme príliš veľa informácií, nakoľko sa jedná o veľmi čerstvú a „strohú“ správu. Napriek tomu však vieme povedať, že dej tohto seriálu sa bude točiť okolo záhadnej vraždy, ktorá sa stala počas vysokoškolskej „afterparty“.

Zaujímavosťou má byť fakt, že každý jeden diel bude natočený z pohľadu inej postavy, ktorá sa počas danej noci na party nachádzala. Nevieme si síce predstaviť, ako to bude vyzerať, no znie to celkom zaujímavo, čo poviete?

Pokiaľ nepoznáte filmárske duo Chrisa Millera a Phila Lorda, mohli by sme vám pripomenúť známe filmy ako „21 Jump Street“, „Spider-Man: Into the Spider-Verse“, „Lego Movie“ či „Last Man on Earth“, o ktoré sa spoločne postarali. Akonáhle budeme mať viac informácií o pripravovanej novinke (napríklad dátum uvedenia, trailer, screenshoty), okamžite vás budeme o tom informovať. Tešíte sa?

Apple zajtra spúšťa Apple TV+
Na Apple TV+ príde nový seriál The Afterparty.

zdroj

Prečítajte si tiež  Apple zakázalo počúvanie Beats1 na Androidoch!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.