/* Header banner */

Streamovacia platforma od Apple sa neustále rozrastá a zbiera používateľov. Láka ich sem rôznymi spôsobmi. Ten posledný nás celkom prekvapil. Vôbec prvý veľký film s názvom „Bankár“ (The Banker) si dnes môže pozrieť hocikto bez ohľadu na to, či si Apple TV+ predpláca alebo nie. Snímok bude dostupný zadarmo až do 30. júna.

Bankár dostupná na Apple TV+ úplne bezplatne

Spoločnosť Apple po prvýkrát sprístupnila „Bankára“ približne pred tromi mesiacmi. Okamžite si ho mohol prehrať každý platiaci používateľ Apple TV+.

Snímok je natočený podľa skutočných udalostí a hovorí o tom, ako si dvaja podnikatelia tmavej pleti vybudovali rozsiahly biznis v oblasti nehnuteľností a bankovníctva. Celý dej je zasadený do 60. rokov minulého storočia, kedy Amerike vládol silný rasizmus a sami sa museli skrývať za inými osobami, aby mohli takýmto spôsobom zarábať peniaze.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Aj my v redakcii sme si ho samozrejme pozreli a môžeme ho odporučiť každému, kto chce stráviť príjemný večer pri nejakom zaujímavom filme. Má pútavý dej, množstvo vtipných prvkov a silnú pointu. Od dnešného dňa sa k nemu dostanete jednoduchým spôsobom.

V Apple TV+ nemusíte byť dokonca ani zaregistrovaní. Stačí, keď otvoríte aplikáciu a preskočíte upozornenie, ktoré vás „núti“ k prihláseniu sa skúšobnú verziu. Následne si snímok môžte vyhľadať a spustiť. Na záver už len dodáme, že sa nejedná o jediný veľkofilm s kvalitným hereckým obsadením na tejto platforme.

/* Interscroller mobile ad 300x600 */

Už čochvíľa (10.júla), si budete môcť pozrieť Greyhound, v ktorom si zahrá hlavnú úlohu legendárny Tom Hanks. Okrem toho firma spolupracuje aj s Martinom Scorsese, ktorý sem prinesie exkluzívnu premiéru pripravovaného diela Killers of the flower moon. V hlavných úlohách sa predvedie dvojica Lenardo DiCaprio a Robert De Niro. Je sa na čo tešiť…

Prečítajte si tiež  V roku 2018 príde týchto 67 Emoji!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here