Dokument o Billie Eillish je dostupný na Apple TV+

V dobách veľkého vplyvu sociálnych sietí sa často objavia mladé talentované hviezdy, ktoré si okamžite získajú publikum stoviek miliónov fanúšikov po celom svete.

Patrí sem aj americká speváčka Billie Eillish, o ktorej sa spoločnosť Apple rozhodla natočiť dokumentárny film s názovm Billie Eilish: The World’s A Little Blurry.

- Reklama -

Práce boli po prvýkrát oznámené ešte koncom roka 2019 a teraz sa snímok po dlhých mesiacoch objavil na platforme Apple TV+. Okrem samotnej speváčky sa režiséri zamerali aj na jej staršieho brata Finneasa EiPokiaľ máte radi dokumentárne filmy, do platformy Apple TV+ teraz pribudol snímok mapujúci úspešnú cestu mladej talentovanej speváčky Billie Ellish.llish, ktorý jej významne pomohol pri tvorbe debutového albumu WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?.

Tento hudobný projekt získal ocenenia album roka a najlepší popový album v rámci minuloročných Grammy Awards. Celý dokumentárny film sa zameriava na skutočný príbeh mladej talentovanej speváčky a jej postupnú ceste ku sláve.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na mnohé, nikdy nezverejnené zábery, ktoré boli natočené na cestách, koncertoch, v súkromí alebo pri tvorbe hudby.

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here