Spoločnosť Apple dnes začala predávať headset Apple Vision Pro a spolu s ním sa v ponuke internetového obchodu na americkom trhu objavilo aj prvé príslušenstvo, ktoré nie je vôbec lacné. K dispozícii je ho zatiaľ iba obmedzené množstvo, no môžeme predpokladať, že postupom času sa bude celá ponuka rozširovať.

Azda najviac nás zaujímalo, koľko bude stáť náhradná externá batéria pre Apple Vision pro, s ktorou dokáže headset fungovať približne na 2,5 hodiny prehrávania videa. Aj keď nejde o žiaden svetoborný údaj, Apple si za sekundárny akumulátor s názvom Vision pro Battery Pack pýta mastných 199 $ (bez dane).

Na Slovensku by toto príslušenstvo mohlo stáť pokojne aj 250 € a to už je poriadna čiastka za takýto hardvér. Samozrejme, vzhľadom ku cene súpravy Apple Vision Pro, ktorá začína na 3 499 $ (bez dane) je to stále akceptovateľné…

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Navyše je tu ešte vysoká pravdepodobnosť, že okrem samotnej batérie si kúpite aj držiak, pokiaľ ju nebudete chcieť nosiť kade tade po vreckách. Ten paradoxne Apple nevyrába, no dodáva mu ho spoločnosť Belkin. Jeho cena je skoro 50 $, čo opäť nie je málo.

Nižšie si môžete pozrieť aj ďalšie druhy príslušenstva pre Apple Vision Pro spolu s odkazmi, ktoré vás navedú rovno do amerického Apple Online Store:

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple zrejme ohlási nový MacBook Air už na WWDC 2022. Prinesie čip M2
Môže ťa zaujímať
- Reklama -